Navigator PRO v 1,0 Navigasyon

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

neco77

Katılımcı
Dur_eq6UJspTdIwcWkwVya0VoQUEgYy62vmwU7eHMMWIMPpk1Jzvg3GxTnhBhErSeQ=w300.pngAçıklama
SINIRLI BİR KEZ SATIŞA!
Arabanızda, online veya offline ya da yurt dışında, sizin ülkenizde veya yürüyerek seyahat ediyorsanız, Navigator PRO mümkün olduğunca hızlı hedefe ulaşmak için rehberlik edecektir. Güçlü bir Android navigasyon aracı almak için bu uygulamayı indirin ve size ne olursa olsun istediğiniz yerde ulaşacaksınız emin olabilirsiniz.

Navigator PRO mümkün olduğunca hızlı çevrimdışı haritaları kullanarak bir Internet bağlantısı olup olmadığını yerleri bulmak sağlayan bir Android GPS uygulaması, bu nedenle telefon ücretleri ülkenizde veya yurtdışında kaçının.

En İyi Navigasyon Uygulaması

Navigator PRO sadece sürücü olup olmadığını en iyi seçimdir, yürümek ya da bisikletle gitmek. Adres, isim veya coğrafi koordinatlara göre hedefinizi girin ve Navigator PRO en iyi rotayı bulacaksınız. Uygulamaya konumunu belirlemek için Android cihazınıza GPS locator kullanır ve sesli size kılavuzluk, bu yüzden yol kaldırım veya iz gözlerinizi tutabilirsiniz. Hatta size sokakların isimlerini söyleyin size şeride seçin ve hedefinize ulaşmak için bekleyebilirsiniz ne zaman bildirmek için rehberlik verebilir. Eğer kazara yanlış dönüş yapmak mı? Endişe etme. Navigator PRO bulmak ve yolda geri almak için rotayı güncelleyecektir.

Çevrimiçi veya Çevrimdışı Kolay Kullanım

Eğer Interent bağlantı var ya yok ettik olsun, Navigator PRO harita üzerinde kendinizi bulmak veya ziyaret etmek istediğiniz bir yer bakmak sağlar. Tekrar tekrar bulmak için favori adreslerini kaydedebilirsiniz. Yeni bir yerdesiniz ya da memleketi bazı gizli noktalar keşfetmek istiyorsun? Ilgi noktalarını keşfedin ve ekranın sadece birkaç dokunma ile onları almak için en iyi yolu görebilirsiniz.

Yayalar ve Bisikletçiler için en iyi Haritaları

Navigator PRO yürüyüş, yürüyüş ve bisiklet yolları için keşfetmenize yardımcı olacaktır. Otobüs durakları bulabilir, tramvay durakları ve tren istasyonları en iyi toplu taşıma bulmanıza yardımcı olmak için. Hatta mevcut hız ve yükseklik bulmak için uygulamasını kullanabilirsiniz.

Navigator PRO bazı özellikleri sadece şunlardır:
• Çevrimdışı veya çevrimiçi uygulama hızlı çalışıyor
• Bu sokak adları görüntüler ve şerit rehberlik sunuyor
Eğer rotadan saparsanız • sonra uygulama otomatik olarak başka bir yol bulur
• Sen kategorilere veya coğrafi koordinatlara göre adreslerini veya yerlerde arama yapabilirsiniz
• harita üzerinde yönünü ve konumunu görüntüler
• Harita hareket yönünüz hizalanmış olacak
• yerler İngilizce veya yerel Langua görüntülenir​
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Top