Nasıl resim eklerim?

Hecem

Özel Üye
Özel üye
Moda ile ilgili konu eklemek istedim bir sürü resim biriktirdim ama nasıl ekleyeceğimi bilemedim. Aslında biliyorum ama resimleri nereye yüklemem gerek onu bulamadım :( :(

Yardım :(

Çözüm
Foruma resim eklemek bir üstteki mesajda söylendiği gibi ister resim yolunu göstererek, ister sürükle be mesaj içine bırak yöntemiyle, isterseniz de direkt kamera deyip çektiğiniz resimleri konuya eklemek mümkün. Eklediğiniz resimlerde kamerayı yatay kullanırsanız boyut sorunu ile karşılaşmazsınız.

Ama ben illaki dış platformlara yüklemek istiyorum derseniz hizliresim veya tinypic sitelerini kullanmamanızı rica ediyorum. Bu siteler üzerinden foruma eklenmiş binlerce resim kırılmış durumda.

Şu an en stabil çalışan site:
Kullanımı ve resim yükleme oldukça stabil ve resimleriniz kırılmıyor. Sürükle bırak ve toplu resim yüklemeyi destekliyor. Ancak topluca yüklediğiniz resimlerin...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Foruma resim eklemek bir üstteki mesajda söylendiği gibi ister resim yolunu göstererek, ister sürükle be mesaj içine bırak yöntemiyle, isterseniz de direkt kamera deyip çektiğiniz resimleri konuya eklemek mümkün. Eklediğiniz resimlerde kamerayı yatay kullanırsanız boyut sorunu ile karşılaşmazsınız.

Ama ben illaki dış platformlara yüklemek istiyorum derseniz hizliresim veya tinypic sitelerini kullanmamanızı rica ediyorum. Bu siteler üzerinden foruma eklenmiş binlerce resim kırılmış durumda.

Şu an en stabil çalışan site:
Kullanımı ve resim yükleme oldukça stabil ve resimleriniz kırılmıyor. Sürükle bırak ve toplu resim yüklemeyi destekliyor. Ancak topluca yüklediğiniz resimlerin linklerini alıp foruma tek tek eklemelisiniz. Bu da zaten konunuza verdiğiniz önemin bir parçası.

Çözüm