• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Nasıl bir kokusunuz?

Papatya

V.I.P
V.I.P
Kokular önemlidir. Nasıl biri olduğunuzu ele verirler. Pejmürde biriyseniz, ter kokarsınız. Gösterişli iseniz keskin parfümler tercih edersiniz. Mütevazı ve ne yaptığınızı bilen biriyseniz seçtiğiniz sabunun kokusu ile eleverirsiniz kendinizi Soruyoruz Nasıl bir kokusunuz? .

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
Çiçekli
Bahar kadar neşeli ve renkli bir kişiliğe sahipsiniz. Neşenize doyum olmuyor. İçiniz her daim kıpır kıpır. Hüznünüz en fazla sabah mahmurluğu kadar. Bir yandan da kırılgansınız. Size dokunmadan önce çok dikkatli olması gerektiğini bilmeli insan. Kıymetinizi ancak doğayla aranızdaki benzerliği fark edenler anlayabilir.

ben ben ben :hey

Papatya

V.I.P
V.I.P
[CENTERNaturel

Doğal olmayı, halet-i ruhiyeniz nasılsa ona göre davranmayı seviyorsunuz. Olmadığınız biriymiş gibi görünmekten ya da mecburi takınılan özel tavırlara bürünmekten uzak duruyorsunuz. Genel olarak durgun bir su birikintisi kadar sakinsiniz, ancak ayarlarınızla oynandığında hırçın bir kediye dönüşüveriyorsunuz.