• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Nasıl Bilirsiniz beni ??????

~meLek~

GalataSaray'ım
Beni nasıl bilirsiniz arkadaşlar ?

Yorumlarınızı çok merak ediyorum..ve benim hakkımdaki düşüncelerinizi söylerken lütfen açıksözlü ve dürüst olmaznızı rica ediyorum..gerçekleri söyleyinn..

...Hazal...

Katılımcı
İnatçı
Ukala
yalaka:D
agresif,asabi
fazla ısrarcı
:D :D :D
ama tabi olumsuz yönlerin olduğu kadar olumlu yönlerinde var..sevdiklerin,değer verdiklerin için her türlü fedakarlığı yapan..çok tatlı birisin.Şeytan tüyü var snde...
Ha birazda sulugöz...ve alıngansın..

~meLek~

GalataSaray'ım
İnatçı
Ukala
yalaka:D
agresif,asabi
fazla ısrarcı
:D :D :D
ama tabi olumsuz yönlerin olduğu kadar olumlu yönlerinde var..sevdiklerin,değer verdiklerin için her türlü fedakarlığı yapan..çok tatlı birisin.Şeytan tüyü var snde...
Ha birazda sulugöz...ve alıngansın..

Bazılarına hak versemde..diğer yazdıklarına çok gıcık oldum..
Neyse atsan atılmaz satsan satılmaz neticede kuzenimsin..:D

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Niye kimse yorum yapmıyo ya...o kadar kötü birimiyim ki..??
kötü bi insan falan degilsin sacmalama bebegiiim! :)
anlaşılan daha yeni açmışsın konuyu.
Ben devam edeyim..profilini görünce nedense gözümün önüne masum tavşan gözleri geliyor. :) sanki uzun zamandır seni tanıyormuşum da burada karşılaşıyormuşuz gibi.
Telepati galiba :)

~meLek~

GalataSaray'ım
kötü bi insan falan degilsin sacmalama bebegiiim! :)
anlaşılan daha yeni açmışsın konuyu.
Ben devam edeyim..profilini görünce nedense gözümün önüne masum tavşan gözleri geliyor. :) sanki uzun zamandır seni tanıyormuşum da burada karşılaşıyormuşuz gibi.
Telepati galiba :)

Tatlım..birtanem benim..=MM
ewet o nedense bnde de var sanki seni önceden tanıyo gibiyim ama..hani sn İzmirdesin bn Gaziantepteyim..kim bilir kader belki bigün bizi karşılaştırır.

~meLek~

GalataSaray'ım
Yorum yapılmaması kötü olduğundan değil canım tatil olduğu için pek fazla yoğun değil galiba forum :) Forumda yeni olmana rağmen kısa zamanda sevildin, paylaşımcı ve forumun küçüklerindensin galiba :)

yok hani şöyle düşündüm..o kadar kötü özlelliklerim varki belirtmek bile istemiyolar..bu yüzden hiç konuya bakmıyolar bile dedimde..yanlış düşünmüşüm galiba..:D

Güzel yorumun için çok sağol canısı.:)