• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Namus Bekçileri

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
kiskanclik yapip kendi namusuna bakmayip baskasina iftira atanlar

Bir dağ gibi olmalı insan,
Dağ gibi onurlu, dağ gibi mert,
Dağ kadar cesur olmalı.
Ama dağ gibi olması için,
Dağ kadar yüreği olmalı...

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Beni arkadaş,dost,yoldaş bilen,benimle oturup kalkan,sohbet edip derdini sırrını paylaşan herkesi sahiplenir kendim için ne düşünüyorsam onlar içinde onu düşünürüm. Eğer bu namus bekciliğiyse evet namus bekcisiyim. Benimle olan özeldir ve hiçkimsenin tek kötü kelime etmesine müsade etmem.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Beni arkadaş,dost,yoldaş bilen,benimle oturup kalkan,sohbet edip derdini sırrını paylaşan herkesi sahiplenir kendim için ne düşünüyorsam onlar içinde onu düşünürüm. Eğer bu namus bekciliğiyse evet namus bekcisiyim. Benimle olan özeldir ve hiçkimsenin tek kötü kelime etmesine müsade etmem.
Keşke herkes sen gibi olsa ama her türlü namussuzluğu yapıp ta namus bekçiliği yapanlar var işte bu söz onlara göre

Masaru

Özel Üye
Özel üye
Evet ben namus bekçisiyim.
Kim neyi nasıl tanımlar, neyi nasıl düşünür bilmem. Ama ben Namus bekçisiyim...
Benim olduğum yerde kimse bir bayana laf atamaz., bir bayanı kimse rahatsız edemez. Kimse bir başkasına iftira atamaz. Bir başkasının onur ve haysiyetini benim masamda kimse diline dolayamaz. Benim dostlarım arkadaşlarım kardeşlerim yoldaşlarım benim canımdan birer candır.

Namussuz olup namus bekçiliği yapanı parçalarım.
Namus sadece bacak arası değildir. Bir insanın onuru, gururu, değerleri, inançları herşeyi namustur.
Qasemi bilen bilir, namussuzlara benim olduğum yerde geçit yoktur..
Kim hangi modern kavramın arkasına saklanır saklasın, varsın hakkımızda ne konuşurlar konuşsunlar, vatanıma, inancıma, mazluma, bir kadın yada erkeğin namus yada onuruna gururuna uzanan eli kırar, geveleyen dili keserim.

Varsın maço desinler....
Varsın namus bekçisi desinler...
İsterse Hanzo, cahil medeniyetsiz desinler...
Ben haksızlık, onursuzluk, karektersizlik karşısında susmam...
Benim hayvandan farkım var...
Düşünebilen akledebilen, muhasebe edebilen bir varlığım ben.
Onurlu yaşamak bedel mi ister o bedellide öderim..