• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

MYT Material v4 - Mobilden Şarkı İndirme Uygulaması

r0se

Forum Onuru
Özel üye
MYT Material v4 - Mobilden Şarkı İndirme Uygulaması

73984

Yıllardır kullandığım ve memnun kaldığım bir APK uygulamasıdır.
İndirerek ufak bir kurulum la , adres çubuğuna şarkıcı ismi ve şarkıyı yazıp lap diye indiriyoruz :)
Hem pratik hem hızlı! Daha hızlısını hiç bir uygulamada bulamadım.
Üstelik hiç bir sorun çıkarmıyor. Arada bir güncelleme istiyor. Onuda zaten yönlendirip kendi güncellemesini indiriyor.
Play Store 'ye ihtiyac duymadan. Hemde cihazınızda çok az yer kaplayarak size mükemmel şarkı indirme olanağı sağlıyor.

İndirmek için ; a tıklayın ve açılan sayfada 2 3 saniye bekleyip Dosya İndir butonuna tıklamınız yeter :)
İndirilen dosyaya tıklayıp 'Bilinmeyen Kaynaklar'a tıklayarak izin veriyoruz ve kurulum yaparak uygulamaya sahip oluyorsunuz.
Dediğim gibi güncelleme isterse APK YÜKLE 'e tıklayarak güncel olanı indirebilirsiniz

NOT:
Dileyenler Play Store den de indirebilir fakat her defasında uygulamayı yeni baştan silip, yenisini indirmek zorunda kalıyorsunuz. Apk uygulaması ise güncelleme geldiğinde sadece APK yükle diyerek üstüne yüklüyor ve güncelliyor.

İndiremeyenler veya indirmek istemeyenler de uygulama ismini yazıp APK indir yazarlarsa çıkan sayfaların birinde illa ki indirme butonunu bulabilir..
Ben indirme linkini upload edip ekledim. Güvenemeyenler için kendileri de internetten araştırıp indirebilir.

Son düzenleme:

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Bu uygulamayı duymuştum daha önce ama hiç kullanmadım memnun kalacağımı düşünüyorum. İndirdim ?

r0se

Forum Onuru
Özel üye
dosya.co bir süre sonra linkleri kaldırabiliyor.​
Süreklilik için yeni linki veriyorum.​
Yandex güvenli bir indirme aracıdır. İndir yazısına tıklayarak ulaşabilirsiniz :)