Mutsuz Kadın Kuaföre GidiyorMUŞ.ÖYLEYSE!!

kelebek

-ütopik-
V.I.P
Aldatılan, depresyona giren ya da bir şekilde mutsuz olan kadınlar soluğu kuaförlerinde alıyorlarmış. Saçlarında şekil değişikliğine gidiyorlarmış. Öyleyse...

# Yıllarca aynı saç seklini kullanan kadınların çok mutlu aile yaşamları, sağlıklı bir evlilikleri, çok sadık eşleri var demek mi oluyor yani?

# Mutlu kadınlar da saçına ekstradan postiş falan takıyor mudur acaba?

# Saç şeklini değiştiren kadın aldatılmış oluyorsa, kuaförünü değiştiren kadının başına hangi felaket gelmiş oluyor?

# Kadınlar mutsuz oldukça kuaförler mutlu oluyor demek ki. Ee peki kuaför kadınsa ve mutsuzsa ne olacak? İş karışmıyor mu?

# O kadının saçları dökülüyorsa ne olacak, kadın ne yapacak? Depresyona girince neyinin şeklini değiştirecek?

# Bunun tersi de mümkün. Yani saç şekli değişen kadın aldatılabiliyor. Şöyle ki, kuaför bir hata yapıp saçı fazla kesiyor, ortaya başka bir model çıkıyor. Kuaför allem ediyor kallem ediyor ortaya çıkan bu yeni saçın çok güzel bir saç olduğuna ve çok yakıştığına kadını ikna ediyor. Böylece kadın aldatılmış oluyor.

# Aldatılan kadın sadece kendi saçlarıyla değil sevgilisinin ya da kocasının kendisini aldattığı kadının saçını da değiştiriyor yakalarsa. O saçlara bir yapışıp yolum yolum yoluyor çünkü!!!

# Her aldatılmada saç değiştireceğine kocayı değiştirmek daha mantıklı değil mi? Yoksa bahaneyle 'saç modasını takip ediyorum' diye kocasına şükran duyan kadınlar da var mıdır?

# Ya belki kadının saçlarında bir problem var. Kendiliğinden dökülüyor. O da saçları daha fazla dökülmesin diye kısa tutuyor. O kadını görünce 'ay yazık bunalımda galiba' diye acır gözlerle bakmak da haksızlık değil mi?!

# Kuaförde de modeller aldatılan kadınların isimleriyle anılıyor. "Abla nasıl yapayım saçlarını Esra Akkaya modeli mi istersin, Hülya Avşar modeli mi?"

# Kadının saçıyla derdi bitmiyor. Saçını süpürge ediyor. Kocasının omzunda bir başka kadının saçını buluyor. Hırsını süpürge olmuş saçlarından çıkarıyor.

# Peki adamların aldattıkça saçlarına bir şey olmuyor mu? Oluyor tabii... 40'ından sonra azdıkları zaman eğer kafalarında saç kalmamışsa ya saç ektiriyorlar ya da peruk takıyorlar.

# Kadın kuaförlerinin pek çoğu erkek. Kadınları en çok mutsuz eden şey de genelde erkekler. Yani bir erkek mutsuz ediyor bir diğeri mutlu ediyor. Aynı kuaför özel hayatında başka bir kadını mutsuz ederse n'olacak?
 
Top