• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Mutluluk veren küçük şeyler

Hangisi daha cazip?

• Sevgiliye sarılmak

Oy: 7 30.4%
  • Yağmur kokusu

Oy: 3 13.0%
  • Zor sınav sonrası evde pijamaları giyip tv karşısında uyuyakalmak

Oy: 1 4.3%
  • Çok sıkıştığın bir anda tuvalet bulmak

Oy: 5 21.7%
  • Selam verip karşılığını almak

• Soğukta saatlerce otobüs bekleyip eve geldiğinde yeni demlenmiş çayın kokusunu duymak

Oy: 0 0.0%
  • Pazar sabahı uyandığında mükemmel bir kahvaltıyla karşılaşmak

• Kartopu oynamak

Oy: 0 0.0%
  • Yeni yıkanmış çarşafa ilk kez yatmak

• Diğer ( Belirtiniz)

Oy: 4 17.4%

• Toplam katılan
    23

e-PaCk

Forum Gururu
sevgiliye sarılarak güneşin batışını izlemek. bir de basılmamış kara basmak. bir de sonbaharda kurumuş yaprakların üstünde zıplamak. bir de vapurda martılara simit atıp kapışmalarını izlemek.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aslında çoklu seçim olabilirdi ankette. 1 ve 4 numara arasında romantik biri olmamama rağmen gidip geldim, tercihimi 4 numaradan yana yaptım :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
diğer..ne kadar üzgün olursam olayım hatta bazen gözümden yaşlar akarken dahi minik yegenimin basıma gelip bana sarılması..sadece yegen olarak degil aslinda küçük çocukların o halleri hp mutlu etmiştir beni..
ayrıca eve geldigimde kapıyı güleryüzüyle annemin açması..babam geldiğinde onun boynuna sarılıp bi süre öyle sımsıkı kalmak..kardesşlerimle sakalasıp eğlenmek..benim en büyük mutluluğum ailemle bir arada olmak..

Araf

İstemeden Kirleniyor İnsan.
Özel üye
Küçük diyoruz bakın o bile mutlu edebiliyor. yani en küçük şey ne olursa olsun beni mutlu ediyorsa, bunun ne olduğu önemsiz