Mutluluk Diyeti

çılgınım_www

Forum Tutkunu
20-35 yaş arası 1.65 cm boy ve 70 kg ağırlığın üzerindeki bayanlar, bu diyeti düzenli yürüyüş ile birlikte yaparsa, ilk hafta 1.5 ile 2 kg, daha sonraki haftalarda da birer kilo verir.

Kahvaltı: 2 karper kadar tercih edilen peynir, 1 ince dilim çavdar, mısır veya buğday ekmeği, sınırsız domates, salatalık veya 1 adet bir karper büyüklüğünde peynirle hazırlanmış omlet, 1 ince dilim çavdar, mısır veya buğday ekmeği, yarım su bardağı süt, sınırsız domates, salatalık

Öğle: 5-6 yemek kaşığı sebze yemeği etli veya zeytin yağlı), 3 yemek kaşığı bulgur pilavı veya peynirli makarna, 1 ince dilim çavdar, mısır veya buğday ekmeği, az yağlı salata (mevsime uygun salata malzemesi ile) veya, 1 adet orta boy biber dolması, yarım kase yoğurt, 1 ince dilim çavdar, mısır veya buğday ekmeği, az yağlı salata (mevsime uygun salata malzemesi ile)

İkindi: 1 adet meyve

Akşam: 1 küçük tavuk but (derisiz) veya 3 adet ızgara köfte, 1 kase cacık veya yoğurt, 1 ince dilim çavdar, mısır veya buğday ekmeği, az yağlı salata. (mevsime uygun salata malzemeleri ile)

Ara: 2 top çikolatalı veya meyve parçacıklı veya vanilyalı normal dondurma.

sherry

V.I.P
V.I.P
Bence verilen kilolar için biraz fazla gitmiş bunlar böyle diyet mi olur?? Ama boşverin diyeti filan atın ölümü arpadan olsun misali boş işler bunlar :D:D Şaka bir yana eline sağlık çılgın_www. Duyduğuma göre bugünlerde kilo problemi olan arkadaşlar varmış forumda işlerine yarayabilir:)

sherry

V.I.P
V.I.P
hehe çok sağol ya Çılgın bu kadar düşünme beni:):) Sen de olmasan napacağım bilmiyorum:) Merih bu arada çılgın'ı gördüm maşallah diyetle filan işi olmaz onun;)