D. Günü mutlu yıllar zeynomm :)

nazenin

MiKRoSKoBiKCaNLı
Özel üye
@ZeyNoO mmm
Kaç sene oldu tanisali :)
Bir kahve fincanla baslamistik muhabbette kocamn yureginle karşıladın hep beni sıcacık muhabbetine doyulmaz saatlerce çene çalardık :)
dertlenir hüzünlenirsek iyi gelirdi cumlelerin uzun uzun dertlesirdik

sonra amaannn der neselenirdik :)

Eskisi kadar bir araya gelemiyoruz artık telaslar insanı her yönden kısıtlıyo sanırım ama biliyorum ki bir fincan kahve yeter bize :)
Canimm benimm iyiki tanıdım seni kocaman mutluluklar getirsin yeni yaşın yüzünden gülümsemen hiç eksilmesin daha nice yıllar birlikte oluruz ins
Seni seviyorum :)

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
@ZeyNoO mmm
Kaç sene oldu tanisali :)
Bir kahve fincanla baslamistik muhabbette kocamn yureginle karşıladın hep beni sıcacık muhabbetine doyulmaz saatlerce çene çalardık :)
dertlenir hüzünlenirsek iyi gelirdi cumlelerin uzun uzun dertlesirdik

sonra amaannn der neselenirdik :)

Eskisi kadar bir araya gelemiyoruz artık telaslar insanı her yönden kısıtlıyo sanırım ama biliyorum ki bir fincan kahve yeter bize :)
Canimm benimm iyiki tanıdım seni kocaman mutluluklar getirsin yeni yaşın yüzünden gülümsemen hiç eksilmesin daha nice yıllar birlikte oluruz ins
Seni seviyorum :)

Biliyorum fazla görünmüyorum ortada bu yüzden çok haklısın, haklısınız ama hayatımdaki ani ani değişiklikler beni çok etkiledi. Yeni yeni alıştığım bir şehiri kabullenme kendimi kabul ettirme çabalarım sıkıştığım dünyamdan yeni yeni sıyrılmaya başlıyorum.
Ve beni unutmayan değerli bir dosta sahip olduğum için çok mutluyum. Hep derim mesafe kalplerde olmasın yeter ki yolların hiç önemi yok. Seni seviyorum iyiki varsın iyiki burdayım :utangac:=GG

Gülüm sağlıkla,huzurla,neşe ve mutlulukla nice yaşlar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Canım ablam biliyorum seni çok ihmal ettim ama yerin farklı bende. Hep beraber nice senelere inşallah. İyiki varsın ablam :)

Teşekkürler toprağım :))

İyi ki doğdun @ZeyNoO İyi ki tanıdım seni. İnşAllah hayat boyu gülsün yüzün... :)
Meleğim bende seni iyiki tanıdım. İyiki varsın. Hep beraber gülelim inşallah. Seninde gülümsemen hiç eksik olmasın. İyiki varsın :)

sevdiklerinle ve seni sevenlerinle koca bir ömür hep mutlu yaşa..

Teşekkğr ederim Kaşif Abi :)

Zeynooo mutlu yillar canim benimmmm=vvv

Bitanem çok teşekkür ederim iyiki tanımışım seni de cansın :)

bivatandaş

İnşirah İnşirah İnşirah
Özel üye
Doğum günün kutlu olsun sevgili kardeşim. Rabbim hayırlı,sağlıklı,mutlu uzuuun ömürler versin.İyiki varsın iyiki tanıdık seni.Herşey gönlünce olsun..=DD