Mülteciler

sizce mültecilerin ülkemizde barınması doğrumu... (?)

  • evet onlari kabul etmeliyiz

    Oy: 2 100.0%
  • onlara kabul etmemiz yanliş

    Oy: 0 0.0%

  • Toplam katılan
    2
Bi Simit şu ifadeleri kullandı:

"Avrupa'ya 4 milyon mülteci almaktansa 200 kişi öldürüp 'İşte Araplar ve Müslümanlar bu' mesajı vererek 'Suriyelileri almaktan vazgeçtik' demek onların şeref ve namusunu göre daha evlâ.

Avrupa'nın yükünü çeken Almanya ve Fransa'nın maç yaptığı güne denk gelmesi tesadüf değil.

Türkiye'de patlama olduğu zaman 'Katil Devlet' sloganı atanlar, aynı patlama nedense Fransa'da olunca bu sefer 'Katil Müslümanlar' sloganı atıyorlar. 'Katil Erdoğan' diye bağıranlar 'Katil Hollande' diye bağıramıyor. 'Katil AK Parti' diyenler 'Katil Fransa Sosyalist Partisi' diyemiyor.

Türkiye'de bir saldırı olduğu zaman Milli Istihbarat Teşkilatını suçlayarak 'Nasıl haberleri olmaz' tepkisi verenler Fransa'da aynı anda toplam 6 saldırı olunca 'Fransız Istihbaratı 1 tanesini de mi bilmiyordu' diye soramıyor.

BBC ve CNN Türkiye'deki patlamalarda Türkiye'nin müttefik olduğu bir IŞİD'in peşine düşerken Fransa'da Fransa'nın karşısında olduğu bir IŞİD'in peşine düşüyor.

Ve en önemlisi G20 zirvesinde bütün dünyanın suratına tükürecek olan Erdoğan'a engel olundu. Türkiye belki de G20 zirvesine 20 yıl daha ev sahipliği yapamayacak. Şu anki ev sahipliğinde ise Fransa konuşulacak. Saçma sapan barış çağrıları olacak ve hedefte IŞİD; dolayısı ile 'İslami terör' diye uydurdukları kavram kargaşası olacak.

Batı yine bütün günahları ile su üstüne çıkarken bütün yükün altında kalan Müslümanlar tekrar dibe çekilmek istenecek.

VE MEKERU VE MEKERALLAH VALLAHU HAYRUL MAKIRIN... (Onlar tuzak kurdular. Allah da tuzak kurdu. Allah, tuzak kuranların en hayırlısıdır. Al-i İmran/54)
 
Düzenleyen yönetici:
images?q=tbn:ANd9GcTao4wzSRi2-JTYpQ2hv1CmjEJeIPAajxaMKVcQa1Qor4YuYy4GcukGnr1W.jpg
 
Top