mülaim ile ömerin tanışması

ömer kendi halinde sakin bir kişiligi olan çocuktur arkadaş çevresini genişletirken bir çocukla tanışır ve arasını iyice samimi yapar daha sorna bu çocuk ömerin kanına girere ve onu memleketin en mübarek adamı olan çerçi cumanın yanına götürür ve tanıştırır daha sonra ise ömer gel git derken oraya dadanır orada ise cumanın fedaisi olan bir başka elemanı mülaim vardır pas tutmuş tırnakları eli gözü siyaha bürünmüş her yanı emek kokan abimizdir ömer bu abimiz ile birlikte git gide samimi olmaya başlar ve bunlar knk olurlar her gece felekten gün çalıp nevalelerini alıp keyf çatar firik olurlar dur durak bilmeyen bu kafanın sonu gelmez ayık gezdikleri gün olmaz geceleri nerde sakin bir çorbacı varsa ömer ve mülayimi orada sallanırken görebilirsiniz . mülaim abinin geçenlerde kardeşinin asker gecesi varmış ömer fabel kastel gömlegini giyip limon kolanyasını sürüp süslenip geceye gitmiş orada ömeri gören mülayim heyecandan otunu yere düşürmüş ömerde aynı şekilde dudaklarını ısırmış heyecandan beraber oturmuşlar nevale masasına gelgit zaman masada birşey kalmamışki mülaim baba kalk halaya gidecegiz demiş ve inmişler halaya kundurasını yere sabitlemiş ve sadece kıvrak hareketleriyle kalça kıvırmaya başkamış bunu izleyen halk ise vov diyerek mülaimi alkışlamaya başlamışlar öer ise firik olmuş köşeye çekilmiş yere düşen ayakları izliyormuş gecenin sonunda mülaim yataga kepmiş ömer ise kendini çorbacı köşesinde bulmuş pas tutmuş kalplerin dügümü bir kaçs aatliginede olsa çözülmüş mülaim abi ise mutlu mesut horruklamaya başlamış

merakettim

Homo Sapiens Sapiens
Özel üye
Hocam ben hiçbir şey anlamadım. İmla kurallarından mı, anlatım bozukluğundan mı yoksa bilinmeyen kelimelerden mi şikayet edeyim, bilemedim 🤔