• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Müge Anlı Sen Yüz Karasısın

LoSt_LoVe

Forum Onuru
Bu kadın şuursuzca televizyonda bunları konuşup orada acı içinde kıvranan insanları yerden yere vuruyorsa.Ağzından çıkanlar beynine gitmeden çıkıyorsa.Bende onun arkasından konuşabilirim.Bakın ben kürt değilim.Olmamada önemli değil.Biz müslümanız müslüman , müslüman kardeşiniz gözetir kollar.Oradaki insanların çocukları askerde bizi korumuyor mu.Bir düşün bizim bu tavırlarımız olmasa daha dost canlısı olsak o pkk yanlısı olmayıpta korkanlar daha çok ses çıkarmazmıydı.

Korkmadan hareket etmezlermiydi bizi koruyacak bir devlet var demezlermiydi.Devlet yoksa bile bizi koruyacak masum olduğumuzu bilecek halk var demezlermiydi.Biraz empati kuralım lütfen.Bu kadının söyledikleri ifade şekli çok iğrençti.

Bizde şehit haberleri ile sarsıldık ama şehit verdik diye masumlarda olsün demiyoruz.Ölen insanlar kürt olunca masumiyet ortadan kayboluyor sanırım.:(:(

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Haber okumama facede dolaşmamaya dikkat ediyorum yazılanlar söylenenler gerçekten üzücü...

İnsanlar bilinçsizce birbirlerini kırıyor..

Evet senin arkadaşını gördükleride doğrudur o tarzdan insanlarda çok ama yinede insan ölsün diye sevinmem oh oldu demem ozaman pkk dan farkımız ne olur..

Herkes düşüncesinde özgürdür buda bir gerçek ama diyorum sade koskaca bir ama...

Çağlayağmur

👪
Süper Moderatör
bu tür yazılar konuşmalar çok yanlış. pekiiiiii orada çalışanlar var bizzat benim arkadaşım var bunlar 2 cocugunu zor şartlarda ailesine gönderdi ve şimdi oradaki can pazarında hem canının derdinde hem başkalarının canını kurtarma derdinde insanları proveke etme derdinde olanlar önce başını koysun masaya düşünsün!!!!!!!!!!!!! ne olacak nedir bu ahkam kesmeler yazık gercekten yazık.....

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Terör doğuda diyenler kendini kandırır ancak... Terör her yerde.. Terör içimizde...

Evet istisnalar çıkıyor diye tüm doğu insanını suçlamak insanlık yanlışı... Hangimiz biliyoruz teröristlerin kimliğini...
Koca bi karalamaya suç ortaklığıdır bu.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Uç fikirler böylesi durumlarda hep bize zarar verir. Şahsen böyle şeylerin gündeme gelmesine bile karşıyım. En çok yapılan hata kürtlerle pkk nın birbirine karıştırılması zaten gaflar da bundan doğuyor. Ama aynı değil, oradaki bölge insanının çoğunun gönülden pkk yı desteklediğine inanmıyorum ama çoğunluğu korkularından dolayı karşı çıkışlarını dile getiremiyorlar.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Doğu Özellikle Van ili içinde terörü barındıran aynı zamnda terörüü yok etmeye Bir Türk gibi çalışan ben Türküm diye haykıran insanların bir arada olduğu bir yer..Pkk ya kendi isteğiyle yardım eden..dağa çıkıp askerimize kursun sıkan herkes afedersiniz ama gebersin umrumda değil...ama masum insanlar da var..beşikteki çocuğun günahı ne..bizim gibi hergün teröre lanet eden ailelerin günahı ne...orada onların varlığını yok sayamayız..Müge Anlı ayıp etmiş...çok ayıp etmiş hemde...Orda insanların canı tehlikede yardım bekliyorlar...biz dönelim sırtımızı bırakalım o masum insanları Pkk nın kucağına sonrada biz insanız..biz iyiyiz teröre lanet ediyoruz oh olsun onlara diye rahat rahat oturalım olacak iş değil..Benim vicdanım buna asla izin vermez...Müge Anlı öyle avutsun kendini..kendinin de farklı bir terör yarattığının farkında olmadan...

vanda bdp ön planda diyen arkadaş gördüm seçim sonuçlarında gördüğünüz gibi akp ön planda :) benim vanlı çok asker arkadaşım var hepside kürt ama kürtlütke ver kürtçülükte onlar kürt olmaktan yana ama silahı bizim için kullananlardan orada yaşayanların hepsi bizdendir dağdakinin meselesi farklı bunu bizim tartışma yeteneğimiz var fakat tartışılacak insan karşımızda bilgili olmali hep aynı şeyleri söyleyenlerden değil kastım yorumunu yaptığında cevab vermek için dakikalar harcaması lazim