• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Msn Şifre Çalma ve Suç Duyurusu

Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Son günlerde artan Msn Adresi çalınmaları ve akabinde Kontör İstenmesi ile ilgili olarak olayın oluş şekli Bilişim Suçu Kapsamına alınmış olduğundan Emniyet Müdürlüğü inceleme başlatmıştır.

Lütfen hiç kimse msn şifresini Microsoft'a ait olmayan bir siteye girmesin !!! Bunu en yakınınız istese bile YAPMAYIN !!! Bu tuzağa maalesef bir çok kişi düşüyor. Özellikle web bilgisi olmayan, html bilgisi zayıf kişiler sayfa kodlarını incelemeden adres ve şifrelerini başka sitelere girebiliyorlar. (Asp ve php kodlarını zaten göremezsiniz) Bu konuya özellikle dikkat etmelisiniz.

Eğer Msn adresinizle ilgili olarak böyle bir durum yaşadıysanız, şikayetlerinizi kısa ve açık bir dilekçe ile ilgili Cumhuriyet Savcılıklarına, kontör istenen numarayı da yazarak iletirseniz hemen işlemler başlatılıyor.

Bilginize ...
 

Melek

Özel Üye
Özel üye
geçen hafta benim başıma geldi :) müşterimin msn adresini çalmışlar benden kontör istediler anladım başka birilerinin girdiğini ama dikkat etmek lazım arkadaşım olsaydı böyle şüpheci yaklaşmayabilirdim.
 

cR0spéR

Katılımcı
Gerçekten Acıklayıcı bir konu oLmus..
Benimde Msn Adresimi PatLatmısLardı ben TekRaR patLatıp qeRi aLdım Ama :D
 
Durum
Konu mesaj gönderimine kapalı.
Top