Msn"de çevrimdışı gözük istedigin kişiye yaz

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Konuyu görüntülemek istiyorsanız mesaj atarak emeğe saygı gösterin.Mesaj atıp sayfayı yenile yapmanız yeterli.
Hide:
Msn"de çevrimdışı yazmanın değişik bi yolu

1. adım: şimdi öncelikle gidip messenger plus 3 ü indiriyoruz..

2..adım:Msn plus ı kurduktan sonra msn imizi kapatıp açalım..bunu yapmazsak aşağıdaki resimdeki gibi plus ın kurulumu tamamlanmaz..kapatıp açtıktan sonra plus ın yüklendiğini göreceğiz..

3.adım:Evet plus ın yüklü olduğunu gördük..tıklayalım o zaman ve tercihler diyelim.

4.adım:tercihler dediğimizde açılan anapencereden "eklentiler" diyelim bakalım..Gördüğümüz gibi eklentiler kısmı boş..ama eklenti sitesine gidebileceğimiz adresin linki aşağıdadır..Linke tıklayıp..eklenti sitesine gidelim ve StuffPlug-NG 2.2.229b download edelim...

5. yukledikten sonra msn yi kapatıp tekrar açalım

6. adımda eklentiler boş tu...şimdi ise eklenti sütununda stuff-ng eklentisinin yüklenmiş olduğunu görecek..hemen stuff-ng eklentisinin üstüne tek sol tık yapıp altındaki yapılandır ikonuna basalım.

Mavi ekran açıldı oradan Conversations a tıklayalım.. orada ALLOW TALKİNG TO BLOCKED CONTACTS işaretleyip ok deyip msn yi açıp kapatalım...
NOT : ( ek bilgi : Show message when contact closes conversation u işaretlersen kişi sizin pencerenizi kapatınca size haber gelir kişi konuşmadan ayrıldı diye,yani sizin penceresini kapattınıda bu arada öğrenmiş olursunuz.....

7. adımda. bi kişiyi engelleyin ve anlık ileti gönderin ona fakat o sizi çevrimdışı görecek.