• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

msn açılmıyor

iLk_NuR

Üstat
arkadaşlar son 2 gündür msn çok sık hata veriyor açılmıyor şuandada açılmıyo ve bu sorunu sadce ben yaşamıyorum anladığım kadarıyla sebebi hakkında bi biLginiz varmı?

evet arkadaşlar teknisyeniniz enes ben burdayım öncelikle msn açılmamasının problemleri olarak

1 eger msn açamıyorsan saati kontrol et
2 yine açılmıyorsa tarihi kontrol et
3 yinemi açılmadı modeme reset(kapatıp açın) bunu deneyin
4 eger hala açılmıyorsa bunun diğer sebebi msn sürümüdür msn sürümğ örneğin 7,5 biz bunu silip bir üst sürümü indiriyoruz ve sorun hallolmuş oluyor ki eğer sorununuz bu değilse yapmanız gereken son sey sorun gider derken size bir kod vermesi lazım (89526963)örnek bununla yola çıkarak googlede arama yapmamız yeterli çıkan sitelerde sorunu size söylecektir büyük bir ihtimalle dll. dosyası virüs kapmış ve kendini otomatik silmiştir egerki bilgisayarınızda problem olursa bana ulaşabilirsiniz saygılar

Güzel açıklama olmuş Enes. Teşekkürler...

teşekkür ederim arkadaşlar burda paylaşmak için varız benide aranıza aldığınıza göre paylaşmak benim işim siz yeterki isteyin imkansızı başarmya geldim elimden geldiği kadarıyla değil elimden gelenin de en iyisini yapmaya geldim ben çok meraklı ve istekli ögrenmediğim işi hemen ögrenmek isteyen ve azmin sonunda mutlu çıkan ve gülen kişiyim sizleride böyle görmek beni çok mutlu eder umarım yüzünüzden gülücükler hiç eksilmez saygılar