• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...
Kaynak ikonu

Mp3tag v2.86

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sanırım arkadaşın istediği parça çalarken örneğin Media Player ile sanatçı resminin de görünmesi hocam. Yani mp3 içerisine resim enjekte etmek. Rastladım bu tür mp3 lere ama bu programda bu özellik var mı bilemiyorum. Albüm resmi değil de tek mp3 içerisine resim atmak.

EGELİ

Üyecik
Sanırım arkadaşın istediği parça çalarken örneğin Media Player ile sanatçı resminin de görünmesi hocam. Yani mp3 içerisine resim enjekte etmek. Rastladım bu tür mp3 lere ama bu programda bu özellik var mı bilemiyorum. Albüm resmi değil de tek mp3 içerisine resim atmak.

istediğim tam da bu mp3 player'da müzik çalarken albüm kapağı ya da sanatçı resimi olması için ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.sorumu birkaç kez göndermişim,kusura bakmayın.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bu konuyla ilgili Microsoft'un resmi sitesinde Media Player için albüm resmi atama işi şöyle anlatılmış.

Albümlerinizin bazılarında albüm kapak resmi yoksa, istediğiniz resmi kendiniz ekleyebilirsiniz. Bunu yaptığınızda, resim dosyaya katıştırılır ve Player katıştırılan dosyayı her zaman albüm kapak resmi olarak görüntüler.
  1. Kitaplık sekmesini tıklatın ve ardından resmi olmayan albümü bulun.
  2. Albüm kapak resmi olarak kullanmak istediğiniz resmi bulun (resim bilgisayarınızda veya bir Web sayfasında olabilir), resmi sağ tıklatın ve ardından Kopyala'yı tıklatın.

Özgün resim aşağıdaki biçimlerde olabilir: BMP, GIF, JPEG, PNG veya TIFF.
  3. Kitaplığınızda, albüm kapak resmi kutusunu sağ tıklattıktan sonra Albüm Resmini Yapıştır'ı tıklatın.

Resmin bir kopyası bu albümdeki her şarkıya katıştırılır. Resmin kopyası otomatik olarak uygun boyuta ayarlanır ve dosyaya katıştırılmadan önce JPEG biçimine dönüştürülür. Özgün resim dosyası değiştirilmez.

Not:
Albüm kapak resmini elle ekleyemezseniz, dosyayı değiştirme izniniz olduğunu doğrulayın. Örneğin, dosyayı sağ tıklatın ve ardından Dosya Konumunu Aç seçeneğini tıklatın. Klasörde dosyayı sağ tıklattıktan sonra Özellikler'i tıklatın ve ardından seçiliyse Salt okunur onay kutusundaki işareti kaldırın.