• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Mp3 Tavsiyesi Anlayan Baksın Lütfen

mihrimah

turquoise
Özel üye
telefon kulaklığım bozuldu. ben de zaten müzik dinlemekten sarjımın bitmesinden şikayetçi olduğum için mp3 almaya karar verdim. donanımhaberde falan çok dolandım ama sorularıma cevap bulamadım.
mp3te marka önemli mi?
4gb lık bir ürün arıyorum.
sony philipsin bir iki modelini beğendim.
ancak kulak içi kulaklık kullanıyorum.
onlar da yanında verdikleri kulaklıklar genelde kulakiçi değil.
şimdi eğer mp3 markası önemliyse mecburen marka bir şey alacağım kulaklığa razı olacağım.
ancak mp3ten çok kulaklık markası önemliyse orta dereceli goldmaster piranha falan alıp gönlüme göre bi kulaklık alıcam.

anlayan biri beri gelsin nooolur

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Bende Piranha'nın 2gb lığı var 2009 da aldım. Halada çalışıyor ama biraz sarj tutmuyor oda abimde kullandığı için sağlıklı kullanmadı.
Piranha'nın 4gb lığıda var bildiğim kadarıyla.
Yani ben memnun kaldım. Gerçi her ürün bir çıkmayabiliyor bu tüm markalar içinde geçerli.
Umarım istediğin gibi bir mp3 çalar bulursun :)

mihrimah

turquoise
Özel üye
Bende Piranha'nın 2gb lığı var 2009 da aldım. Halada çalışıyor ama biraz sarj tutmuyor oda abimde kullandığı için sağlıklı kullanmadı.
Piranha'nın 4gb lığıda var bildiğim kadarıyla.
Yani ben memnun kaldım. Gerçi her ürün bir çıkmayabiliyor bu tüm markalar içinde geçerli.
Umarım istediğin gibi bir mp3 çalar bulursun :)
sarj süresi ne kadar tam olarak?
teşekkür ederim ilgi için:)))

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
MP3 vs. ürünlerde marka bir yere kadar önemlidir. Burada kullandığın kulaklık senin alacağın sesi etkileyen faktördür. Kulaklığın iyi olduktan sonra kafana göre takılabilirsin.

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
çok teşekkür ederim. o zaman ben bi kulaklık tavsiyesi başlığı açayım :D :D
Sen açmadan ben sana Samsung kulaklıklarını önereyim. yaklaşık 1 senedir kullanıyorum ve gayet güzel.İstediğim verimi alabiliyorum ben. Eğer sesi ve bası, tizi çok olsun istersen Iphone kulaklarını öneririm.