Mor Dekorasyon

BeReNN

Alyam?
Özel üye
2011'in flaş rengi "Mor"

Mor melankolik bir renk olduğundan dolayı dekorasyonda pek kullanılmak istenmezdi. Fakat iki yıl önce ilk gardırobumuza sinsice girdi, şimdilerde iseevimizin her köşesine sinmeye hazır durumda karşımızda duruyor...

Moru evinizin her alanında ve her detayında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Moru kullanmak cesaret ister gibi yalanlara ise kesinlikle inanmayın...

Duvarlarınızda, koltuklarınızda, yatak örtülerinizde, banyonuzda ve hatta mutfak dolaplarınızda dahi morun her tonuna bu sezon büyük bir gururla yer verebilirsiniz.

Liladan mürdüme kadar morun her tonu evinize sıcaklık getirecektir buna emin olun.

Mor bir dünyaya açılan kapıyı kremler, beyazlar ya da pembelerle biraz daha renklendirirken vurucu etkisini biraz daha yumuşatabilirsiniz.

Baştan aşağı mor bir yaşam alanı ilk aşamada biraz ürkütücü geliyorsa eğer öncelikle küçük mor köşeler yaratarak işe başlayabilirsiniz.

Örneğin; mor abajur, mor berjer ve sehpa takımı ile bir okuma köşesi yaratabilirsiniz...

Ya da bir duvarınızı morun baskın tonuna emanet edebilirsiniz. Mutfağınız veya banyonuzdaki aksesuarlarda da mora ağırlık vererek sizde bu trendi kaçırmamayı deneyebilirsiniz.

Morla olan tüm seçenekleri evinizin ya da ofisinizin her yerinde şekillendirebilir ve değerlendirebilirsiniz. 2011 mor rengini hayatınıza sokmak için büyük bir şans.

Ayrıca mor rengini Feng Shui inancına göre evinizin en başköşesinde kullandığınızda para ve bereket nerde olursa olsun gelir sizi bulur... Bunu da göz önünde bulundurduğunuzda denemeye ve mora bir şans vermeye değer olarak görün ve mor avına çıkmak için kolları sıvayın...

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
evet patlıcan moru bir anada istek uyanadırdı millette şimdiden 2 daire 1 dükkanda kullandım bu rendi gerçekten hoş duruyor ama genele değil bazı kısımlara vurulması gerek

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Sürekli yaşanılan ortamlarda nasıl gider bilemiyorum. Nadiren kullanılan ortamlar için uygun olabilir farklılık adına ama bizi bozar :D

Suskun

V.I.P
V.I.P
Psikiyatris odası gibi ,hem mor ruhsal bozukluğu olan insanlara intiharı çağrıştırıyormuş.Bana hem asil hemde soğuk gelir.