• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Monaco şampiyonu devirdi

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Fransa Ligi'nde geçtiğimiz hafta şampiyonluğunu ilan eden Paris Saint Germain, sahasında Monaco'ya 2-0 mağlup oldu.
Fransa Ligi'nde şampiyonluğunu geçtiğimiz hafta Troyes'u 9-0 yenerek ilan eden Paris Saint Germain, 31. hafta maçında sahasında Monaco'yu konuk etti. Maçın ilk yarısında gol sesi çıkmazken, Monaco 65'te Vagner Love ile 1-0 öne geçti. 68'de Fabiano penaltıdan attığı golle konuk ekibi 2-0'lık üstünlüğe taşıdı ve iyice rahatlattı.

Kalan dakikalarda başka gol sesi çıkmayınca maç Monaco'nun 2-0'lık üstünlüğü ile sona erdi.

Bu sonucun ardından şampiyon PSG, 77 puanda kalırken, 55 puana yükselen Monaco 2. sıradaki yerini korudu.

Monaco, Paris'te galibiyeti hatırladı
Monaco tam 7 sezon sonra Parc des Princes'de galibiyete ulaştı.

Kaynak:Eurosport

Dipnot: PSG ben sana ne diyim arkadaş ya. Bir hafta önce kendi evinde 0-0 kal ve 1.600 lira gitsin. Bir hafta sonra deplasmanda 9 gol atıp sampiyonluğunu ilan et. Kendi evinde taraftar'ın önünde bu sampiyonluğu galibiyet ile kutlasan olmaz mı arkadaş? en kötü bir gol at ya.. çok bişi istemedik senden ya.. Yine yattın beni yine.. Sana oynamaktan pes etmedim. Sen beni yatırmaktan pes et arkadaş :)