• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Minyon Tipler Nasıl Giyinmeli?

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Ünlü modacı Arzu Kaprol, minyon tiplerin nasıl giyineceği konusunda önemli bilgiler sunuyor.

Azru Kaprol'e göre; eğer kısa boyluysanız, Giydiğinizkıyafetlerle vücudunuzu bölmemeye gayret edin. Katlı elbiseler özellikle de bel hizasındaki fazla kumaşlar, hacim oluşturup sizi olduğunuzdan kısa gösterir. Oysa boyuna çizgiler güzel bir yanılsama yaratırlar.

Minyon tipli kadınlar

Ayrıca yüksek topuklu stiletto'lar ile barışık olun. Onlar bu konudaki en iyi dostlarınızdır.

Sihirli formülü şöyle özetleyebilirim​

Daha bol altları tercih ettiğinizde üst giysiniz mutlaka dar olmalı. Alt parça dar olduğunda ise üst giysinin bol olması sizi daha hoş ve ince gösterecektir. Bunun için minyon boylu Hollywood ünlülerinden ilham alın.

Uzun, tek renkli elbiseler ve topuklu ayakkabılar sizi olduğunuzdan uzun gösterirler.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Bence dar giyinmek minyon tiplileri daha zarif ve tatlı gösterir.
1.64'lük boyum ve 48kilomla ben de ne yazık ki biraz ufak tefek görünüyorum : (

Kısa pantolonlardan da uzak duralım daha da kısa gösteriyor :D

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Kocaman isvicrede gece kiyafeti bulamiyorum nikah icin :((( eskiden satiliyordu coronadan sonra satmiyorlar otarz kiyafetleri bugun ayaklarima kara su indi resmen ama yine bulamadim :(