• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

MİLLİ TAKIMIMIZ (AVRUPA ŞAMPİYONU)

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Şahsen ben onları çok özel buluyorum. (Eminim, sizlerde) O sebeple sadece milli takım başlığı attım. Öyle gururlandık ki... Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Öylesi bir anı bizzat yerinde yaşamak isterdim. Ama öyle bir, yankı uyandırdı ki, tüm dünyada, orada gibiydim... Başarılarınız, başarılarımız daim olsun. Her türlü zorluğu, kolaya çevirmeniz ümidiyle...

Ampute Futbol Milli Takımımız Avrupa Şampiyonu oldu

10 Ekim 2017 Salı
Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılan Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Avrupa Şampiyonası'nın final karşılaşmasında Türkiye, İngiltere'yi 2-1 yenerek şampiyon oldu.

,H12O1H-6dk-v6vKfn61NsQ.jpg

DELİBALTA Muharrem

Öyle bir geçer zaman ki!
V.I.P
Şahsen ben onları çok özel buluyorum. (Eminim, sizlerde) O sebeple sadece milli takım başlığı attım. Öyle gururlandık ki... Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Öylesi bir anı bizzat yerinde yaşamak isterdim. Ama öyle bir, yankı uyandırdı ki, tüm dünyada, orada gibiydim... Başarılarınız, başarılarımız daim olsun. Her türlü zorluğu, kolaya çevirmeniz ümidiyle...

Ampute Futbol Milli Takımımız Avrupa Şampiyonu oldu

10 Ekim 2017 Salı
Türkiye'nin ev sahipliğinde yapılan Avrupa Ampute Futbol Federasyonu (EAFF) Avrupa Şampiyonası'nın final karşılaşmasında Türkiye, İngiltere'yi 2-1 yenerek şampiyon oldu.

,H12O1H-6dk-v6vKfn61NsQ.jpg
Ve; tekrar, ŞAMPİYONUZ. Sizlerle gurur duyuyoruz, ŞAMPİYONLAR. 🙏🇹🇷🙏

IMG_20210920_170145_166~2.jpg