• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Microsoft’tan Google Docs’a Rakip Olacak Hizmet: Office 365

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
2l91j7q.jpg
Microsoft resmi olarak web tabanlı e-posta ve Office hizmetini başlattı. Google'ın kurumsal yazılımlara destek niteliğindeki hizmetlere rakip olarak geliştirilen yeni Microsoft hizmeti farklı özellikleriyle dikkat çekiyor.
Geçtiğimiz yıldan bu yana test aşamasında olan Office 365, Word, Excel ve diğer Office uygulamalarının web tabanlı sürümlerinin yer aldığı bir platform olma özelliğini taşıyor. Microsoft'un yeni hizmetinde exchange e-posta sistemi, SharePoint çevrimiçi ortaklık teknolojisi ve Microsoft'un anında mesajlaşma, internet telefonu, video görüşme gibi özellikler yer alıyor.
Aylık kullanıcı başına 2 dolar ile 27 dolar arasında değişen fiyatlarla hizmet sunacağını duyuran Microsoft kurumsal kullanıcılara sağlanan Google Apps hizmetinin aylık 4 ile 5 dolar arasında değişen fiyatına karşılık farklı ölçeklerde rakip olmaya çalıştığının işaretlerini veriyor.
Microsoft platformu üzerinden çalışan kullanıcılar için büyük avantaj sağlayacak olan Office 365, farklı noktalardaki ortaklık çalışmalarında uyum sorununu ortadan kaldıracak olması kurumsal kullanıcılar tarafından takip edilen ve beğeni toplayan en önemli noktalardan birisi olarak ön plana çıkıyor.
 
Düzenleyen yönetici:
Top