• Merhaba Ziyaretçi.
    "Güzel söz"
    konulu yarışma başladı. İlgili konuya BURADAN ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada oy kullanmaya bekliyoruz...
  • Merhaba Ziyaretçi.
    Artık kazanılan ÇTL miktarları istenildiğinde TL ile değiştirilebiliyor. Konu ile ilgili detaylara BURADAN ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Metris'ten uyarı var!

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Şike soruşturmasında tutuklanan ve yönetimin aklanmasını beklediği Havutçu, Alman panzerinden yararlanılması gerektiğini söyledi ve “Bugüne kadar zayıf rakiplerle oynadık. Asıl test sınavı Bursa” dedi.
671839_detay.jpg

Beşiktaş'ın 1 numaralı teknik direktörü olan ancak şike soruşturması nedeniyle cezaevinde tutuklu bulunan Tayfur Havutçu kendi kurduğu takımı değerlendirdi. LİG TV'den maçları izleyebilen ve bu konudaki memnuniyetini dile getiren Havutçu kendisini ziyarete gelenlere takımın durumunu anlattı. Yönetimin serbest
kalması için gün saydığı Tayfur Hoca'nın en dikkat çeken tavsiyesi Fabian Ernst'le ilgili olanıydı. Havutçu'nun, Alman panzerinden yararlanılması gerektiğini söylediği öğrenildi.

‘FİZİK OLARAK GERİDEYİZ'

Takımın genel durumu hakkında da görüş belirten Tayfur Havutçu'nun “Eskişehirspor maçına oranla takım daha oturmaya başladı. Özellikle fizik olarak gerideler ama şimdi son Maccabi ve Ankaragücü maçlarında toparlanmış gördüm. Ancak şu unutulmasın ki bugüne kadar zayıf rakiplerle oynadık. Bunlara karşı alınan sonuçlar ölçü değil. Esas maraton Bursa'da başlıyor. Şu ana kadarki en ciddi sınavımızı vereceğiz” ifadesini kullandığı öğrenildi.
 
Top