Metehan ile emine

Metehan kendi halinde pek çevresi olmayan dini inançlarına bağlı sarışın mavi gözlü dini inançlarına önem veren bir kardeşimizdir. Emine ise pek bilgim olmamak şartı ile gözleri renkli metenin aşık oldugu kadın desek yeridir . Mete ve emine markette karşılaşıp daha sonra birbirlerine ilk görüşte aşık olmuşlar ve sohbetleride ilerleyince güzel bir çift olma yolunda ilerlemişlerdir . Metenin ilk sevgilisi oldugundan ilişkide inişli çıkışlı heyecanlar yaşasada yengenin onu adam edeceginden şüphe duymak ne haddimize, mete emineye git gide aşık oluyor kalbini her geçen gün kaptırıyordu ve züleyhanın eridigi gibi metede aşkın ugruna erimeye başlamış kalp atışları onu bir türlü yerinde durduramıyordu öyle bir aşk ki meteyi tutup eminenin havayı soludugu bulutlar altında hayal edip düşleyebilecek kadar kuvvetli enerji içeriyor onu evlilige dahil hayaller kurmaya itiyordu , ha yenge mete sürekli paça içmeye gidiyor ben olsam kızardım çünki seninle gezmesi gereken yerde arkadaşlarıyla lokanta lokanta geziyor benden demesi neyse hikayemize devam edelim , mete kardeşimiz askerine gidicek yakın zamanda ve gelince emine yengemiz ile kervandan alınma tatlılarla inşallah nikahlarını kıyacagız 2004 model fordumla konvoylarına katılıp kornama sonuna kadar basacagıma şimdiden söz veriyor tabi mete boğazımdan perişan etmesse beni cılız düşersem basamam kornaya onuda belirteyim metecim ;). Kısacası mete aşık olmus beyler herkese duyurmak istedim bunu mutluluklar kardeşim