Merhabalar

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
BiR SoLuK KaDaR YaKiN
BiR YILDIZ KaDaR UZaK DeRLeR SeVGi iCiN
UZANIRSIN YeTiSEMeZSiN
YeTiSiRSiN DoKuNaMaZSiN
DoKuNuRSuN VaZGeCeMeZSiN
VaZGeCeRSiN ama AsLa UNUTAMAZSIN......

sadece onu ararsın ararda bulamazsın
işte Arayıptabulamadığın zamanlarda
biz burda olacağız seni ayakta tutmak için ....
hoşgeldin :)

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
BiR SoLuK KaDaR YaKiN
BiR YILDIZ KaDaR UZaK DeRLeR SeVGi iCiN
UZANIRSIN YeTiSEMeZSiN
YeTiSiRSiN DoKuNaMaZSiN
DoKuNuRSuN VaZGeCeMeZSiN
VaZGeCeRSiN ama AsLa UNUTAMAZSIN......

sadece onu ararsın ararda bulamazsın
işte Arayıptabulamadığın zamanlarda
biz burda olacağız seni ayakta tutmak için ....
hoşgeldin :)

cok tsk ederim emin olunki buna hep ihtiyac duyacagim ki zaten üye olmadan bakindigimda ayakta kalmak icin olmasada ayakta kalmaya destek nitelikte paylasimlar gördüm özellikle ilgimi ceken konular da bakindigimda bunu görünce üye oldum ilgin icin tekrar tskler benim icin güzel bir moraldi sagolunn...

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
Hos bulduk tskler adina ne derseniz deyin ilgimi ceken konularda gezindigimde begeniyle okudugum paylasimlar buldum özellikle siirler bölümünde kendim cok sevdigim icin emek verip yazanlara sanirim bir tsk etmek emege biraz haksizlik olmaz mi bir merhaba deyip tsk etmek sanirim cok zor bisey olmasa gerek ama bu tabiki tamamen bakis acisi sanal alem deyip sanalca bakindiktan sonra hic birseyde ifade etmeyebilir kisiye göre degisen durumlar bakis acisi desek sanirim yanlis bir ifade olmaz....

Sürgün Sevdam

Özel Üye
Özel üye
hmmm...etkileyici bir söz tsk ederim.bilmem biraz hayat tecrübesi biraz iyimser bir bakis birazda sanal alem olsada paylasimdaki iyi niyeti düsünmek diyelim kendini buldugun bir yazida siirde v.s. bir konuda bir bakima sizin adiniza birileri sizi anlatmasina yada yardimci olmasina sunulan bir tsk olarakta düsünebilirizz.kolay gelsin iyi forumlar...