Merhaba

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Önce biraz forumu tanimak istedim. Bir Arkadasimiz burasini tavsiye etti. Bende bir Merhaba diyeyim dedim. Nikim Geceyolcu aslinda Gece Yolcusu olsun arzu etmistim ama önce kayitol olbilirsin dedi, sonrada hayir öyle bir üyemiz var, Sen en iyisi Geceyolcu ol zaten bu sana daha yakisiyor deyince dayanamadim ve Hemen Üye oldum . Cerez sistemide hos ve degisik bir sey hosuma gitti, Umarim hesap numarami vermem gerekmez ;;H:elsalla:=vvv

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Hoşgeldin @GeceYolcu kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle. Her ne kadar davet eden arkadaşımızı merak etmiş olsamda sormayacağım kim diye. :D

Bu arada bahsi geçen isim katılımcı biri değilse ileride CTL karşılığı o nikc ipotek altına alınabilir :P

İyi forumlar iyi eğlenceler diliyorum...

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Hoşgeldin ailemize :)
Bende merak ettim kimmiş o arkadaş :P nickin güzel iki şekilde de hayırlı olsun. Hesap numarası işi yıl sonunda :D CTL sistemimiz var kazandığın CTLleri yıl sonunda nakite çevirebilirsin. Ama forumda dükkanımızda var nickini veya konularını mesajlarını renklendirmek için alışveriş yapabilirsin. Yani forum sitemizde yok yok :P
Keyifli forumlar dilerim. Umarım seversin bizleri de kalıcı olursun=DD

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Tabi degisik bir sistem oldugu icin Bazi konulari ve sözleri anlamam uzun sürebilir. Bunlari anlamak istiyorum cünki isin sonunda CTL diye bir birim var. "Hesap numarası işi yıl sonunda :D CTL sistemimiz var kazandığın CTLleri yıl sonunda nakite çevirebilirsin "diye yazmis @Escarfe nikli arkadasimiz. Bende para kazanmayi severim, neden olmasin:) Mesela bitcoin diye bir birim vardi hemen meraklandim, ögrendim bir sürü para kazandim. :) Yada Yorumsuz arkadasimiz yorumunda "Bu arada bahsi geçen isim katılımcı biri değilse ileride CTL karşılığı o nikc ipotek altına alınabilir " demekki burada cok CTL kazanacak gibiyim. @YoRuMSuZ arkadasim cok iyi bir meblag karsiligi bu arkadasin ismini söyleyebilirim. Önemli olan dostlar alisveriste görsün. Karsilama iyi idi baslangic olarak @YoRuMSuZ, @alemdar ve @Escarfe arkadaslarima candan tesekkürler. Bu baslangic olarak uzun oldu galiba;;H

Artemis

Özel Üye
Özel üye
Hoşgeldin diyorum tekrardan bende ? ismim Esra benim 19 yaşındayım ? kalıcı ve katılımcı olman dileğiyle... Burayı çok seveceksin eminim.. eğlenceli ve bilgi dolu bir platform ???

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
@buhurdan Hos buldum ve tesekkür ederim
@Artemis Esra sana inaniyorum resmin olmasa bile, yardimci oldugun icinde ayrica tesekür ederim. Buradan para kazanacagim. Umarim beni buradan atmazlar cok para kazandim diye =vvvyani kalici olmak icin geldimⓂ

Artemis

Özel Üye
Özel üye
@buhurdan Hos buldum ve tesekkür ederim
@Artemis Esra sana inaniyorum resmin olmasa bile, yardimci oldugun icinde ayrica tesekür ederim. Buradan para kazanacagim. Umarim beni buradan atmazlar cok para kazandim diye =vvvyani kalici olmak icin geldimⓂ
Yaaa kısa süreliğine resmimi kaldırmıştım ? şimdi yüklüyorum tekrar avatarımaı geri dönüyorum?çok CTL kazanman süper bir şey ?

GeceYolcusu

Özel Üye
Özel üye
Hay allah yapmasaydin keski ben inanmistim güzel bir kiz olduguna yazdigin gibi, ya olmadi simdi ben inan madim sandin sen yapma ya Üzüldüm simdi zaten biliyordur bütün forum senin güzelligini :)