Merhaba Pazartesi

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Gülümseyin bence. Şimdi efendim cumartesi pazar dışarı çıktınız, ailenizle sevdiklerinizle ya da kafanıza göre istediğiniz gibi zaman geçirdiniz gezdiniz, yediniz içtiniz veya alışveriş yaptınız bu alım gücünü size sağlayan bir işiniz olması işsizlik oranı tavan memleketimde bir şükür sebebidir... İyi ki bir işiniz var gidecek pazartesi gülümseme nedeniniz bence

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Mutluymuşum.

Bu gün pazartesi ve ben pazartesine bağlanan o bütün gece uykumun içine edilmesi ile güne uyanma şerefine erdim.
Bekliyorsunuz ki bu kızcağız sinirli olsun,somurta dursun,uyuklasın efendime söyleyeyim çirkefleşsin dimi?
Hahahahha yok canim

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Keyif aldığınız mutlu olduğunuz ya da heyecan duyduğunuz bir nedeni bu canım bahtsız güne angaje edin... Misal sevdiğiniz bir diziyi bu akşam izlemek için heyecan duymak. Arkadaşlarla güzel vakit geçirmek için pazartesiyi uygun görmek renklendirmek, hadi o da mı olmadı sevdiğiniz birini göreceğiniz gün haline getirin sohbetinden dostluğundan belki de çekiciliğinden ilham aldığınız bir arkadaşı iş, okul gibi oramda keşfederseniz hafta sonunun bitip pazartesi geldiğinde ona kavuşmak için bile sevilir...

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
GeIdi yine o mendebur pazartesi…
Pazar günü yaşadığın mutluluğun gözlerinden okunur ama aklına yarın pazartesi olduğu gelince mutluluğun boğazında düğümlenir. Dönüp dolaşıp karşıma geliyorsun ha… Bak sana sürprizim var. Bugün kaynanam bizde, seni ancak o paklar;)

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Uykucu şirinler günaydın, tembel uyuşuk şekerlemeciler günaydın, telefona bakıp bakıp uyumaya devam edenlere günaydın, erkenden işe gitmek için yola çıkanlara günaydın. Yeni bir haftaya başlangıç yapanlara, yapacak olanlara günaydın.

Bu

Gün

Pazartesi

dün pazardı

belki evde kalıp balerin resimleri yaptın

kulağında uzak bir piyano sesi

belki neşeliydin

belki düşüncen vardı

belki de yağmur gibi inerken hatıralar

herhangi bir köşe başında

bana rastladın

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
hani bu pazartesini taa pazar gününden hatirlatiyorlar ya iyi ediyorlar :-))
yoksa pazartesinin gelecegi yok bekleyip duracaktik :-))

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Aslında bir gün 24 saat diye biliyoruz ancak bazı günler bu durumun dışında galiba! Örneğin; Pazartesi 72 saat, cumartesi 6 saat, pazar 3 saat falan.

Pazartesi daha çok bir matematik problemi gibi. Nefreti topla, problemleri çarp, uykuyu çıkar ve mutluluğu böl.

Sevgili Pazartesi, artık ayrılmamızın vakti geldi. Hâlâ salıyla görüşüyorum, ve cumayı düşünmekten kendimi alamıyorum.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri
Pazartesiler akıp giderken ömrünüzden sırf sağlıklı olduğumuz için bile sevme nedeni olmalı... Cenabet muamelesi yapmayın, yazıktır günahtır yavrucağıza

Yeni bir güne, yeni bir haftaya, yeni umutlarla yeni haftaya başlayanlara selam olsun. Gününüz aydın olsun.

yesim434

AdminE
Bu Ayın Lideri

Mutlaka güzel giyinin bügün​

Pazartesi​

kendinizi beğenmeden evden çıkmayın, gün içerisinde bu size iyi gelecek emin olun​