Merhaba Bebeğim - Sevgilinize özel sayfa

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Artık sevgilinize söyleyemediklerinizi buradan söyleyebilirsiniz. Karla Bonoff'un All my life adlı şarkısı eşliğinde, hareketli kalpçiklerle güzel bir romantizm ziyafeti... :)

Küçük kalbe tıklayarak ilerleyin....

buradan yazan yeri tiklaa sayfa cikar orda görecen tikladikca ne yazmak istedigin vs vss :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Aslında bu bölümü sevgilinize sürpriz yapmanız için hazırladık arkadaşlar :D

Siz sevgilinizin ya da değer verdiğiniz birinin adını iletiyorsunuz sayfaya isim girişi yapılıyor. Siz de değer verdiğiniz insana ya yıldönümünde ya da herhangi bir zamanda s-şu sayfada sen varsın benim için diye linki iletiyorsunuz. :D

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
bak simdi yazdiklarimi iyce takip et >>>>>>>devam>>yaklastin>>>
cat kapi>>>gir iceri <<<acilmiyor degilmi dur----- ugrasiyorum beklermisin az >>
a5ff7d12b5b7477059bfe849693c38bc.jpg

iste anahtari buldum ;) az kaldi acilir simdi>>>
>
>
>
Paslanmis:((
<>>>>>

d18084f23658a14ef327f5c48ec13541.jpg

Sasirma firsati degerlendiriyorum
kapinin acilmayisi maana :))))<<>>>>>>
7970c90abcb2a45ef8a688fa20fed540.jpg

Bak beklemeye degdi simdi dinle :))))
Orhan Gebcebay : Askimi Sakla

Gül 34

Usta
Gözlerim kapalı, bir sonbahar akşamında. Sıcak göğsünün kokusunu içime çeker dalarım, gözlerimden mesut kıyılar geçer. Hep aynı günün ateşi vurur sularına...
I Love You Heart GIF

yilmaz27

Ne Mutlu Türküm Diyene
Site Yetkilisi
Süper Moderatör
Aile benim özel hazinemdir. Hazinenin içindeki en değerli parçalardan biri ise babamdır. Sığındığım, nefes aldığım, huzur bulduğum en güzel limandır. Hayat bazen insanlara sonu kavuşmalı, tatlı ayrılıklar sunabilir. Tatlı ayrılıklarda bile dünyanın güneşi sahiplenip, güneşin ise tüm insanları ısıtması gibi uzaktan da sevgisini ve sıcaklığını hissettirendir.