• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Mercedes-Benz GLA 45 AMG

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Mercedes, iki ay önce ilk fotoğraflarını paylaştığı GLA 45 AMG'nin seri üretim modeli üzerindeki perdeyi kaldırdı. İç mekanı da ortaya çıkan otomobil ilk olarak Detroit otomobil fuarında sergilenecek.
g0XKWF0.jpg

AMG logolu ön panjur, sportif görünümlü ön ve arka tamponlar, splitter, 19 inç çaplı jantlar, farklı yan etekler, difüzör ve yeni egzoz çıkışlarıyla donatılan araçta 20 inç çaplı jantlar opsiyonel olarak alınabiliyor.

A 45 AMG'de olduğu gibi yüksek yan desteklere sahip sportif ön koltuklara sahip olan araçta AMG logolu küçük vites topuzu, karbon fiber kaplamalar, üst ve alt kısımları düzleştirilmiş direksiyon simidi, Alcantara döşemeler ve kontrast renkli dikiş iplikleri opsiyonel olarak sunuluyor.

Kaputunun altında görev yapan turbo beslemeye sahip 2 litre hacimli motoru A 45 AMG ve CLA 45 AMG modelleriyle paylaşan ara. 360 beygir güç, 450 Nm tork üretebiliyor. Dört tekerlekten çekiş sistemi ve çift kavramalı, 7 ileri vitesli yarı otomatik şanzımanla 0'dan 100 km/s sürate 4.8 saniyede ulaşabilen otomobilin maksimum süratiyse 250 km/s'te sınırlı.

Yc5FEvm.jpg

uegVYNc.jpg

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
hemen gidelim fuara :D audi kadar sevmesemde hayatımızın bir parçası olan mercedeslere karşı ayrı bir saygı,sevgi beslerim,ne kahrımızı çekti bizim :D

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Geçen yıl Samsun'da araba galerilerini gezerken orada hiçte gösterişi olmayan bir mercedes jeep fiyatı sormuştum en baz (en dınanımsız) olanı tam 321 bin TL idi :D

Ama Audi mercedesten çok daha üst bir segment ya. Beğenilmeyecek gibi değil. Mercedes son 8 yılda imaj değiştirdi. Yoksa önceki modelleri ile kıro/babalar iyice özdeşleşmişti :)

arz-ı hal

şşşşştttttttt
Özel üye
babama ettiğin iltifat için tenk yu :D bizimkilerin hepsinde çocukluğumdan beri dedem,amcalarım,babam hep mercedes kullanıyorlardı,yeni nesilden bir kaç kuzenim,bende dahil farklı iki marka,kia ve peugeot aldık,diğer bütün yeni nesil audiciler :) bende seviyorum,eşiminde a8 ama erkek arabası diyorlar,sorento candır diyorum o yüzden :P