merakettim Programlama Bölümü Moderatörü

wien06

V.I.P
V.I.P
Ilk önce merakettimi mod olarak aramizda görmekten duydugum memnuniyeti belirtmek isterim. Kendisine yeni görevinde basarilar.

Bazi arkadaslarimiz özelliklede yeni üyelerimiz merakettimi tanimiyabilirler. Bu yüzdende mod olarak atanmasi hakkinda kafalarinda bir soru isareti olusabilir.

Merakettim forumumuzun eski üyelerinden biridir. Kendisi simdiye kadar belli araliklarla foruma katiliyordu. Forumda oldugu süre icerisinde hem konu bazinda hemde acilan konulara yaptigi yorumlarla bizlerin sevgisini ve takdirini kazanmistir. Istisnasiz kendisini taniyan tüm üyelerimizin sevgisini kazanmistir. Inaniyorum onu tanimiyanlarda tanidikca onu seveceklerdir ve bizim merakettimi mod yaparak ne kadar dogru bir karar verdigimize anliyacaklardir. Cünkü gercekten kendisi saygili, sevecen, herkesle cok cabuk kaynasan ve yardim sever bir arkadasimizdir.

Bu rada sunuda belirtmek isterim programlama konusunda herhangi bir sorununuz oldugunda merakettime cekinmeden sorabilirsiniz elinden geldigince sizlere yardimci olacagindan eminim.

Daha öncede belirttigim gibi onu tanidikca neden mod yaptigimizi daha iyi anliyacaksiniz.