Merak Edenlere Köy Manzaraları - Karadeniz

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bugün itibari ile gece saat 3 civarı Antalya'ya döndüm arkadaşlar. Tam 14 saat araba kullanarak. :D Hava aynen resimlerde görüldüğünden daha fenaydı taa ki sabah saatlerinde ayrılırken pırıl pırıl güneş açana kadar. Benim memleketten ayrılmamı bekliyormuş meğer. :D

Soyleseydin @Sentinus ile yardima gelirdik @YoRuMSuZ :P
Zaten bu yıldan sonra ortakçı olayı bitecek gibi forumdakiler olarak birlikte toplayıp paylaşıyoruz bu yıldan sonra. :D

@YoRuMSuZ sana zahmet bana iki kilo ayiriver ya. Ama ben taze yaş fındık istiyorum. Kargoyu bekliyorum.
Sen fındık zamanında bizim o taraflara gelince arabanda boş yer kalmayıncaya dek fındıkla uğurlayacağım :)

ohoo haftaya kadar o bi 10-1 falan olur :D
Ben siftahı yaptım mı asla durmam bilirsin.
Yetişemezsin yorma kendini heheh yaşasın kötülük :D
Fotoları atarım yarın çatla sende orlarda :D
Çok beklersin bu akşamdan itibaren aradaki farkı acilen kapatıyoruz. Seni durumdan bilahare haberdar edeceğim görsellerle üstelik. :D

Kıskandım net ! :HIH
Babamda memlekette :(
Bol bol karadeniz havası aldığını whatsaptan naklen resimlerle beni kıskandırarak atıyor zaten.
Seninkilerde cabası @YoRuMSuZ :)
El birliği ile Kdv haftasına girmekte olduğumuz şu günlerde sinirlerimi bozdunuz sağolun :D
Bana serinlik ve doğa havası yolla en acilinden he birde toprak da olabilir. Üstümdeki kötü elektriği alır :honk:
Sen kendini orada düşle hiç sıkıntı olmaz. Mutluluk uzak değil yani. :D

şu an itibariyle eylülün 2sine Trabzon biletimi aldım. Gelecek ay bir iki ekleme ben yaparım artık :)
Harika hocam. Yılda bir Karadeniz havası almadan yaşamak imkansızdır. :D