• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Galatasaray Melo yola çıktı!

aslann

Ülken İçin Yaşa Aşkın İçin Öl!
Özel üye
Galatasaray, Brezilyalı yıldıza kavuşuyor
Felipe Melo'yu 3 yıl daha satın alma opsiyonu ile kiralayan Galatasaray, yıldız futbolcuyu bekliyor... Melo, Twitterdan "Saat 16.50'de geliyorum. Herkesin beni sevdiğini hissettiğim yere gidiyorum" diye yazarak müjdeyi verdi.

Anlaşma Detayları

Galatasarayın Juventus ile anlaşıp renklerine bağladığı Felipe Melonun transfer hikayesinden ilginç detaylar çıktı. İtalyanların 2009da 25 milyon Euroya aldığı Brezilyalı yıldızı, 3 milyon 750 bin Euro gibi bir rakama vermeyi kabul ettikleri ancak zarar göstermemek için G.Saraydan özel bir ricada bulundukları öğrenildi. Juventuslu yöneticilerin Meloyu size bu rakama 3 yıllığına kiralayalım, sonra da cüzzi bir rakama satarız. 34 yaşına geldikten sonra bir sorun olmaz dedikleri ifade edildi.

MEMNUNİYETLE...
Herkesi şaşırtan bu teklife Memnuniyetle olur yanıtını veren Sarı-Kırmızılılar, yıldız oyuncu için dün sabah borsaya geçici transfer görüşmelerine başlandığını bildirdi. 3 yıllığına kadroya katılacak olan oyuncunun Juventus ile olan sözleşmesinin iki sene sonra bitecek olması ise kafalarda soru işareti bıraktı. Sözleşmenin 2+1 yıl satın alma opsiyonlu olarak yapılabileceği belirtilirken; diğer bir iddia da kiralık anlaşmasının Juventusun bir yıl daha sözleşme yeniledikten sonra hayata geçeceği oldu.

5 YIL İÇİN JUVE'YE 7 MİLYON EURO
Yapılan anlaşma ile birlikte Cimbomun kasasından Melo için çıkan kiralama ücretleri 7 milyon Euroyu buldu. Cimbom, 2011de sambacıyı Juventustan 1 yıl için 1.5 milyon Euroya kiralamış, 2012de ise 1 milyon 750 bin Euro ödemişti. Üç yıl için toplam 3 milyon 750 bin Euro daha verecek olan Sarı-Kırmızılılar, Felipe Melo için toplam 7 milyon Euro ödemiş olacak.