• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Melike Birgölge - Aşk Kalpte Bir Gölge..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
zBK333932BI655_250.jpg

Melike, sözleriyle gülümsetmek, hüzünlendirmek, düşündürmek, 'Ah' çektirmek, umut vermek, hissettirmek istiyor ve bunu başarıyor. Yenildiğini düşünenlere, alttan alta 'Olsun bir daha yenil, güzel yenil ama bir seferinde mutlaka kazanacaksın' diyor. Onu okumak, ne yalan söyleyeyim; bana yağmurlu bir günde kıyıda oturup uzun uzun denizi seyretmeyi anımsatıyor. Onun yazılarında, hüzün, hayatın engin kucağında yavaş yavaş etkisini yitiriyor!

Haşmet Babaoğlu
Gazeteci-Yazar

---------------------------------------

Yaşadığımız mutluluk, şaşkınlık yahut hüznün, sıkıntının bizden önce de birilerinin başına gelmiş olması ve hayatın yeniden normal seyrinde gidebileceğini öğrenmek bize güç verir. Melike yıllardır anlattığı her yazıda biraz da bunu yapıyor sanki. 'Bak, senin yaşadığına çok benzer şeyleri yaşayan binlerce insan var' diyor. Ve sizi size anlatırken, Shakespeare'in söylediğini yazılarında gizliden hep yineliyor: 'Aslında hiçbir şey iyi veya kötü değildir. Her şey bizim onlar hakkında düşündüğümüze bağlıdır.'

Kapağını kapattıktan sonra sizi kendiniz hakkında düşündüren bir kitap kadar güzel bir şey var mı? E buyrun o zaman...

Ayşenur Yazıcı
Spiker-Yazar

Bugün tesadüfen rastlayıp aldım.. Kitap benden bişeyler anlatıyor sanki :) İyikide almışım.. Duygusal romanlar okuyanlara tavsiye ederim..

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
tam benlik bişeyee benziyor...kız bütün paramı kitaplara verdikceksin..böle güzel kitapları paylaşma..

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
tam benlik bişeyee benziyor...kız bütün paramı kitaplara verdikceksin..böle güzel kitapları paylaşma..
Bugün yanıma biraz para almıştım hesapta kendime etek alıcaktım.. Dedim bi markete girim yiyecek bişi alim kendime diye.. Markete kitap koymuşlar :D Bende 3 tane kitap aldım biri bu kitap. Sonra marketten başka bişeyler daha aldım paramı bitirdim etekte alamadım :)