• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Fenerbahçe Mehmet Topal imzaya kaldı

KitapBey

Üye
Sözleşmesi önümüzdeki ay bitecek olan tecrübeli futbolcu, salı günü yönetimle bir araya gelecek. İki taraf da yola devam etme taraftarı olduğu için, ilk görüşmede imzalar atılabilir.

Fenerbahçe’de en çok merak edilen konulardan biri, sözleşmesi sona erecek olan futbolcuların durumu. Bu konuda ilk somut gelişme Mehmet Topal’da yaşanacak. Başkan Aziz Yıldırım ve yöneticiler, Final-Four için hafta sonunu Almanya’nın Berlin kendinde geçirecek. Yıldırım, İstanbul’a döndükten sonra salı günü Mehmet Topal ile ilk görüşmeyi gerçekleştirecek.

Ayrılmak istemiyor

Başarılı orta saha oyuncusu, her fırsatta Fenerbahçe’de çok mutlu olduğunu açıklıyor. Hem yurt içinden hem de yurt dışından birçok teklif alan Mehmet Topal buna rağmen takımında kalmak istiyor. Yıldız futbolcu şu anda senelik 2 milyon Euro (6 milyon 750 bin TL) garanti ücret alıyor. Topal, yönetim bu rakamın çok altında bir teklifte bulunmadığı sürece, kariyerine Sarı-Lacivertliler’de devam etmeye kararlı.

En istikrarlı oyuncu

30 yaşındaki futbolcu, bu sezon şu ana kadar 50 resmi maçta görev yaptı. Yönetim, takımın en istikrarlı oyuncuları arasında yer alan Mehmet Topal’ın performansından son derece memnun. Topal, kişiliğiyle de örnek gösterilen futbolculardan biri. Bu nedenle yönetim de başarılı oyuncuyla yola devam etmek istiyor.