maxthon veb tarayıcı ile facebook a giremiyorum

CeBuR

[maximum hokeli]
Özel üye
evet sorunu bu olan arkadaşlara çözüm yolunu sunuyorum

epeyce zaman nette bu sorun oldugunu duydum arkadaslar çözüm yolu gayet basit ama ben size öncelikle neden kaynaklandıgını söyleyeyim facebook sohpet bölümü ile kaynaklanan bir durum var o yuzden facebook a girince kendi kendini kitliyor program çözümü tabiiki eski sürümünü yüklemek olacaktır
size ilk tavsiyem eğer kayıtlı şifreleriniz sık kullanılanlarınız ve hızlı erişimdeki verilerinizin kaybolmamasını istiyorsanız bir maxthon oturumu olusturup seçeneklerin hepsini seçerek senkronize etmenizdir bu sayede vereceğin eski sürümü kurdugunuzda oturum açtıgınızda burutn verileriniz geri yüklenecektir
bu arada mxthon tünleşik update destegi sundugu için programı kurdugunuzda programın kurulu oladugu dizinden mxup .exe yi silmenizi öneririm bu sayede program kenidin güncellemeyecek ve aynı sorunu bırkaç saat sonra yaşamayacaksınız

önce programı kaldırın ve akabinde

ve kurun

eğer şasırdıgım altadıgım bir konu var ise bana ulaşabilirsiniz

EsRaRenGiz

.
Özel üye
An itibariyle Maxthon tarayıcısını kullanmaya başladım. Maxthon'da ana sayfam Google. Bir sayfa açıkken tekrar Google'a dönmek için ana sayfa simgesine tıkladığımda açık olan sayfa dışında yeni sekme açıyor. Oysa ben ana sayfa simgesine tıkladığımda o an açık olan sayfanın Google'a dönmesini istiyorum. Ayarlarda bunu halletmenin bir yolunu bulamadım. Bunu nasıl halledebilirim.
Acaba Çözüm Tarayıcı Değişmektemi?

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Maxthon 3.1.4.1000 Final

En iyi tarayıcılar listesine girmeye çok yakın olan Maxthon güncellendi ve 3.1.4.1000 sürümüne yükseltildi.Maxthon her yeni derlemesiyle tarayıcısına yeni özellikler eklemeye devam ediyor ve her yeni sürümde pek çok hata düzeltmesi yapılıyor.Tüm değişiklik listesine BURADAN bakabilirsiniz. Bu sürümde Maxthon da zaten var olan(Maxthon Snap) ekran görüntüsü yakalama özelliğinde eklemeler yapılmış ve normal bir ekran görüntüsü yakalama programlarına kafa tutacak derecede özellikler eklenmiş.

Bu özellikleri görmek için yakalamak istediğiniz görüntü ekrandayken Maxthon’un sağ üstündeki kamera simgesine tıklayın.Görüntüsünü almak istediğiniz alanı farenizin sol tuşunu basılı tutarak çerçeveleyin.Parmağınızı kaldırdığınızda alt tarafta küçük bir çubuk belirecek.Buradan ekran görüntünüzü düzenleyebilirsiniz.

Bunların dışında Maxthon’da RSS okuyucu,reader,dosya indirme yöneticisi,gizli gezinme,reklam ve pop up engelleme,hızlı erişim gibi pek çok özellik te mevcut.Ayrıca hızlı erişime sayfalandırma özelliği de eklenmiş

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Konulardaki linkler de son verdiğiniz ile değiştirildi hocam. İlk konudan da indirilebilir Maxthon tarayıcı