• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Masaüstü Rezaleti

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Ben bunları her çalışma sonrası, her upgrade veye resimli anlattığımda temizlesem zamanımın çok önemli kısmı temizlik için harcanır. çünkü o kalabalıkta daha sonra lazım olacak bir sürü şey var :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
An itibariyle masaüstüm. Küçültülmüştür :P

IHWoj.jpg

Sol grup atıntılar, sağ grup sürekli el altındakiler, ortadakiler yedeklenecek olanlar :P

Açık programlar: Cerezforum (chrome), filezilla, Kepp password, Notepad++, text dosya, PSP :P

ZeyNoO

V.I.P
V.I.P
Değerli adminim,
Peki bu lazım olacaklar masaüstünde değilde, düzenli bi şekilde ayrılarak klasörlense bulmak zor mu :D

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Değerli adminim,
Peki bu lazım olacaklar masaüstünde değilde, düzenli bi şekilde ayrılarak klasörlense bulmak zor mu :D

şimdi zeynocum önceden bendee aynen bu mantıkdaydım ama o koydugun dosyayıda iki saat arayınca masaüstünde gözünün önünde durması daha mantıklı..ayrıca masaüstü böyle olan birinin pc sinde kim bilir kaç dosya vardır bi düşün:P

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Alışığım, sade bir masaüstünde aradığımı bulamam, tıpkı dağınık olmayan bir odada rahat edemediğim gibi :D