• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Marketlerde Züccaciye ve Kırtasiye Eşyalarının Satışının Yasaklanması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Sadece züccaciye değil ,kırtasiye ürünleri de satışı yasak bilddiğim kadarıyla tuvalet kağıdı ve ped olayına anlam veremedim ama gündemi de takip etmedim onları nasıl tedarik edecez peki?
Küçük esnaf için doğru bir karar olabilir ama yine de mantıklı bulmuyorum

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Maalesef öyle. Büyük marketlerde sadece kırtasiye değil yapı inşaat malzememeleri, kıyafet reyonu, manav vs var onların da kaldırılıp ürünlerin gruplanması lazım nedir ya ülkemizde para sadece belirli kişilerin elinde toplanıyor ve bu da toplumsa huzursuzlukla sonuçlanıyor.

Enda

Neylersin!!!
V.I.P
Ya ben sorumun cevabını alamadım bu tuvalet kağıdı ped ve benzeri şeylerin satışı neden yasak onlar nerede satılacak ki

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
Ya ben sorumun cevabını alamadım bu tuvalet kağıdı ped ve benzeri şeylerin satışı neden yasak onlar nerede satılacak ki
burda yasaklar oldu ama wc kagitlari asla onlar ihtiyac burda sadece kiyafet ayakkbi oyuncaklar mobilya bu tip seyler ama nedense bizim Türkiyede hersey farkli uygulaniyor :)

haha kiz sende ha wc papiri neydecen su ile yikayin gitsin :)