Mancini: "İtalya'yı çalıştırmam şu an imkânsız"

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Inter'le 1 yıl daha kontratı bulunduğunu hatırlatan Roberto Mancini, şu an için takımını yeniden inşa etmeye odaklandığını belirtti.
İtalya Milli Takımı Teknik Direktörü Antonio Conte'nin, Euro 2016'nın ardından görevini bırakacağını açıklamasıyla gözlerin çevrildiği Roberto Mancini, Conte'nin görevini devralmanın şu an için mümkün olmadığını söyledi.

Yaklaşık 1.5 yıldır teknik direktörlüğünü yaptığı Inter'le 1 yıl daha sözleşmesi olduğunu vurgulayan Mancini, kendisini kulübüne adadığını belirterek, "Benim işim Inter kadrosunu yeniden inşa etmek" ifadelerini kullandı.

Milli takım teknik direktörlüğünün önemli bir görev olduğunu dile getiren 51 yaşındaki isim, "Kulübümle sözleşmemin bittiği tarihlerde böyle bir imkân doğarsa bu tabii ki iyi bir şans olur. Ancak şu an için konuşacak olursak, bu imkânsız" diyerek spekülasyonlara son noktayı koydu.

İtalya'da Antonio Conte'den boşalacak teknik direktörlük görevi için eski İngiltere Teknik Direktörü Fabio Capello,Bologna'yı çalıştıran Roberto Donadoni ve Torino'nun çalıştırıcısı Giampiero Ventura'nın isimleri geçiyor.

Kaynak:Eurosport
 
Top