Mancini de Leicester'ı istiyor

JosTeR

KAF SİN KAF !
Özel üye
Inter Milan Teknik Direktörü Roberto Mancini, Premier Lig'deki şampiyonluk mücadelesinde gönlünün Leicester City'den yana olduğunu söyledi.
Vatandaşı Claudio Ranieri'nin iyi bir adam olduğunu söyleyen Mancini, sezon sonunda İtalyan teknik adamın zafere ulaşmasının harika olacağını söyledi.

''İnanılmaz bir başarı olur''
Ligin bitimine 8 hafta kala en yakın takipçisi Tottenham'ın 5 puan önünde zirvede oturan Leicester'ın, zirve yarışında en tepeye çıkmasını istediğini söyleyen Mancini,

''Ranieri futbolu çok iyi biliyor. Umuyorum bunu başaran üçüncü İtalyan teknik adam olur. Leicester gibi bir takımla Premier Lig devlerine karşı bunu başarmak inanilmaz olur'' dedi ve tarafını belli etti. 2012'de şampiyonluk yaşadığıManchester City hakkında da açıklamalar yapan İtalyan teknik adam,

Favorisi PSG
''City son 4-5 yılda Premier Lig'deki en iyi takım ama Şampiyonlar Ligi'nde zirveye çıkmak zaman alıyor. City'deki gibi iyi oyunculara sahip olsanız da iki yıl içinde Şampiyonlar Ligi'ni kazanamayabiliyorsunuz.'' dedi ve Paris Saint Germain-Manchester City eşleşmesinde favorisinin Fransız temsilcisi olduğunu söyledi.

Kaynak:Eurosport
 
Top