Lütfen acil gerek bana bilen warsa atsın link..

:vArkadaşlar bana acil lig fixtür programı lazım bi atsanız ?? Bilen war mı puan durumu vs..programı çoğu link kırık nette hep ripway.com gelior

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Benim bildiğim yok. Linki verilen programı ben kodlamıştım ancak veritabanı silinince hata verdiğini sonradan farkettim. Kodları da kaybedince baştan yazmak işime gelmedi. Benim bildiğim başka program yok.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Şurada bir tane gördüm ama test etmediğim için sağlıklı çalışıp çalışmadığını bilemem.

Aslında excel ile çok daha yetenekli bir fikstür programı yapılabilir. Daha işlevsel olur. Tek eksisi excel arabirimi olur ki bunu da biraz makro bilginiz varsa halledebilirsiniz.

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri

Sürüm :

3.2

Boyut :

2.21 Mb

Özellikler
İlk Yarı Fikstürü
Otomatik puan tablosu
Ücretsizdir

Not 1: Kurulum sırasında ekrana gelecek olan, Microsoft SQLServerCe kurulumunu mutlaka yapmalısınız. Veritabanı iletişimi bu yazılım ile sağlanmaktadır.

Not 2: Programın çalışabilmesi için sisteminizde .NET Framework 2.0'ın kurulu olması gerekmektedir.
Yeni Sürümdeki Değişiklikler:

İkinci Yarı Fikstürü
Bursaspor görsel teması

Not 3: Program yüklemesi bittikten sonra, programı masaüstündeki ikona tıklayarak açabilirsiniz.

Eğer hata alırsanız:
Programı yönetici olarak açmalısınız. Program ikonuna sağ tıklayıp, Yönetici olarak aç (Run as administrator) seçeneği ile çalıştırınız. Bu geçici bir çözümdür, her açılışta aynı şekilde açmalısınız.

(Kalıcı Çözüm) Programın yüklü oldugu "Program Files/viexFikstur Bursaspor" klasorune sag tıklayıp, oradan Özellikleri (Properties) seciniz. Acilan pencerede
Güvenlik (Security) sekmesinde, programa açılması için gerekli izinleri veriniz.

alinti

dogacak sorunlardan biz sorumlu degliz