• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Lösev'e Nasıl Bağış Yapabilirim?

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
75354

AYLIK DÜZENLİ BAĞIŞ
Kredi kartınızdan her ay düzenli olarak, belirlediğiniz tutarda yaparak lösemili çocuklarımıza destek olabilirsiniz.

Ayni Bağış Bunlara ek olarak, akıllı telefonlarınız ile:
• Iphone LÖSEV uygulamasını indirebilir ve bağışınızı telefonunuz ile yapabilir.
• LÖSEV dokümanlarında bulunan barkodlar ile LÖSEV bağış ekranına bağlanabilirsiniz.

TURKISH PHILANTHROPY FUNDS ARACILIĞI İLE

İNTERNET BANKACILIĞI

Akbank, Finans Bank, Garanti Bankası, Halkbank, HSBC Bankası, İNG Bank, İş Bankası, Şeker Bank, TEB Bank, Tekstil Bank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası, DenizBank internet şubelerinden “bağışlar” başlığı altında LÖSEV seçeneğini kolaylıkla bulabilir ve bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz.

BANKADAN BAĞIŞ
ZİRAAT BANKASI, YAPI KREDİ, TEKSTİLBANK, TEB, ŞEKERBANK, ING BANK, İŞ BANKASI, HALKBANKASI, GARANTİ BANKASI, FİNANSBANK, AKBANK, VAKIFBANK, DENİZBANK Yukarıda isimleri bulunan bankaların kurumsal bağış ekranlarından vakfımıza bağışta bulunabilirsiniz.

Bu şekilde gerçekleştireceğiniz bağışlarda banka, LÖSEV hesap numarası ya da şube kodu bilgilerini sorgulamayacak ve iletişim bilgileriniz otomatik olarak vakfımıza aktarılacaktır. Tüm Türkiye'deki bütün BANKA şubelerinden herhangi bir masraf ödemeden LÖSEV'e bağışlarınızı yapabilirsiniz...
SMS İLE BAĞIŞ
TURKCELL, AVEA veya VODAFONE faturalı hatlarınızdan 3406’ya SMS göndererek bağış yapabilirsiniz. Her bir mesaj bedeli 10 TL'dir. (Avea ve Vodafone abonelerinden +2 sms mesaj gönderim ücreti alınmaktadır.)

EFT İLE BAĞIŞ
EFT YAPILABİLECEK BANKA HESAP NUMARALARIMIZ

Banka / Şube Kodu: Ziraat Bankası / Gaziosmanpaşa (GOP) Şube Kodu: 920
Hesap Numarası: 3458518-5007 IBAN TR460001000920034585185007
TELEFON, FAKS VE ELDEN BAĞIŞ
Telefon, faks ve elden bağışlarınız için ofis bilgilerimize ulaşmak için
PTT ŞUBELERİN BAĞIŞ
Türkiye’nin her köşesindeki PTT şubelerinden 120660 no’lu posta çeki hesabına bağış yapabilirsiniz.
ADINIZI YAŞATIN
Hastanemizin, okulumuzun veya köyümüzün bir odasına, salonuna veya sokağına isminizi vererek ölümsüzleştirebilirsiniz.

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR OKULU
Lösemili Çocuklar Okulu : 50.000 TL
Küçük Atölye : 75.000 TL
Büyük Atölye : 100.000 TL

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR KÖYÜ
Otel Odası : 50.000 TL
Tedavi Odaları : 75.000 TL
Apart Evler : 100.000 TL
Kanser Araştırma Laboratuvarı : 250.000 TL
Lösemili Çocuklar Köyü : 750.000 TL
Laboratuvar Binası : 1.500.000 TL
EĞİTİM BAĞIŞLARI
Bir çocuğumuzun bir aylık eğitim masrafı : 500 TL
(kitap, kırtasiye ihtiyaçları, giyim, yemek, ulaşım)

Bir çocuğumuzun bir yıllık eğitim masrafı : 6.000 TL
(kitap, kırtasiye ihtiyaçları, giyim, yemek, ulaşım)

Bir yatılı okul çocuğumuzun bir aylık eğitim masrafı : 1.000 TL
(kitap, kırtasiye ihtiyaçları, giyim, yemek, ulaşım, konaklama)

Bir yatılı okul çocuğumuzun bir yıllık eğitim masrafı : 12.000 TL
(kitap, kırtasiye ihtiyaçları, giyim, yemek, ulaşım, konaklama)
ÇELENK ve TAZİYE – MUTLULUK SERTİFİKASI BAĞIŞLARINIZ
Bir yakınınızın acılı veya mutlu gününde vakfımıza yapacağınız bağışlar, hem anlamlı bir LÖSEV Çelengi ya da Özel LÖSEV Duygu Sertifikaları ile hatırlanır hem de lösemili bir çocuğumuzu yeniden hayata kazandırır.

ÖZEL GÜN BAĞIŞ KAMPANYALARI
Doğum gününüz, evlilik yıldönümünüz, düğününüz… Bu özel günlerde hediye kabul etmek yerine çok daha anlamlı bir kampanya başlatın; Bir çocuğu hayata bağlayın. Tek yapmanız gereken LÖSEV Özel Günler Kampanyalarında kendiniz için yeni bir kampanya açmak ve yakınlarınızı bu kampanyadan haberdar etmek...

Özel Gün Kampanya BAĞIŞI yapmak için lütfen

Özel Gün Kampanya Bağışı TANIMLAMAK için lütfen

BAĞIŞ KILAVUZLARI VE BAĞIŞ TAKİBİ
Yaptığınız bağışları internet üzerinden görüntülemek için lütfen
(Bağış Sorgu Sistemine Üye Olmanız Gerekmektedir.)

Üye Olmak İçin

Sentinus

Tengri biz menen!
Özel üye
KURUMSAL BAĞIŞLAR

Vakfımıza ulaştırdığınız bağışlarınızı kurumlar ve gelir verginizden düşebilirsiniz.

Bağışlarınızı kurumlar ve gelir verginizden düşebilirsiniz.
LÖSEV'e, Bakanlar Kurulu'nun 17/05/2000 tarihli 2000/719 sayılı kararı ile vergi muafiyeti tanınmış, kâr amacı gütmeyen, kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşu sayılmasına karar verilmiştir.

LÖSEV, Bakanlar Kurulu'nun 04.11.2004 tarih ve 2004/8110 sayılı kararı ile izin almadan yardım toplama hakkına sahiptir.

Ayrıntılı bilgi için 03124470660'dan Muhasebe birimimizle görüşebilirsiniz.