• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Logo Yarışması

e-PaCk

Forum Gururu
Jeriko beni bir sen anlıyorsun bu forumda =L
Ha konu paradan açılmışken bu arada(kim açtı hiç bilmiyorum;P) bi ara yetkili ya da yetkisiz hiç farketmez birileri bir işlemden paramı öderse bahtiyar olacağım=L
Şayet zamanında ödense şu ana denk faiz işlemişti köşeyi dönmüştüm onu hiç katmıyorum=L

jeriko

Özel Üye
Özel üye
Ya İpek Allah daha çok versin gözümüz yokta ne yapacaksın o CTLleri mezara almıyorlar söyleyim.:PBak bizede haline şükret.Para dedimde biraz CTL borç versene olunca öderim.:kik:D

e-PaCk

Forum Gururu
Beni bi sen anlıyosun demiştim ya sözümü geri alıyorum sen de anlamıyorsun=L
maksadım oyun tıkanmasın parayı verin de yenisini sorun oyun devam etsin idi..

wien06

V.I.P
V.I.P
e-Pack logo yarismasinda birinciye verecegimi söyledigim parayi sana daha önceden vermistim o yüzden yeni bir ödeme yok:D
Cünkü ben sana o parayi verirken logo yarismasinda birinci olacagini biliyordum o yüzden ödemeyi pesin yapmistim;)

Bu arada yapmis oldugun ilk logo hatali oldugundan dolayi foruma tazminat ödemek zorundasin haberin olsun:)

yesim434

Hırçın Karadeniz Kızı Biricik Yeşim
AdminE
Bu Ayın Lideri
:))) logoya verilen paranin bir miktari kesilmli :))) cunku defolu dermisim yani hatali oldugu icin :))))) Burda hatali olunca birsey yari fiyatina dusuruyorlar :))) onun icin yari fiyat ödesin admin ya :))

Ikinci logo 2 ci yarismaya katilsin:)

Epak eline yuregine saglik cok guzel paylasim olmus ::
tabiki yazdiklarim saka idi

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Artık bu konu kapanmıştır. Katılımcıları buraya bekliyoruz.

Logo Yarışması 2

Bu arada yöneticiler de katılabilir yarışmaya. Wien Hocam siz yukarıda verdiğim linkte sponsor olarak ödenecek miktarı da belirtirseniz iyi olur :D Yarışma Çarşamba gün akşam sona eriyor yavaş yavaş logoları almaya başlayabiiriz :D

wien06

V.I.P
V.I.P
Artık bu konu kapanmıştır. Katılımcıları buraya bekliyoruz.

Logo Yarışması 2

Bu arada yöneticiler de katılabilir yarışmaya. Wien Hocam siz yukarıda verdiğim linkte sponsor olarak ödenecek miktarı da belirtirseniz iyi olur :D Yarışma Çarşamba gün akşam sona eriyor yavaş yavaş logoları almaya başlayabiiriz :D

Niye ben her yarismaya sponsor oluyorum hocam. Sirayla degilmi bunada siz sponsor olun:) Ayrica sunuda unutmayin ikinci yarismadaki ödülün otomatik olarak daha fazla olmasi lazim sponsor olurken buna dikkat ederseniz sevinirim:D