Logo Yarışması

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Arkadaşlar 363x90 boyutlarındadır şu anki logomuz. Grafik işleri ile uğraşanlar var mı bilemiyorum aramızda. Eğer katılım fazla olursa logo yarışması düzenleyelim ve en az 10 yarışmacı arasından bir anketle 1. seçip haftanın 1 ya da 2 günü sitemizin logosu olarak kullanalım.

Logo boyutu
: 363x90

Arkaplan rengi
: Trasparan ya da Html Kodu #336699 renk konunda olmalı. Logolar sitemizin formatına uygun olmalı. Resim ve yazı kullanılabilir.Ödül olarak karizma puanı, CTL vs ya da üye rütbe bölümünde yarışma 1.si gibi bir küçük resim kullanılabilir. Aklıma elen bunlar. Önerileri detaylandırabilirsiniz.

Olabilir mi?Birkaç ayrıntı ekliyorum.
Logo gif, jpg ya da png forumatında olabilir. Ancak jpg formatı trasnparan özelliği desteklemiyor arkaplan rengi kullanmalısınız.Şu anki logomuz yukarıdaki boyutlarda ve trasparan arkaplan şeklinde sade bir logo.

oh4VveA.png

Logomuzun gerçek görünümü (transparan) alttaki şekilde. Üstteki ise örnek olarak ekledim.

wien06

V.I.P
V.I.P
Güzel fikir hocam ben pek beceremem ama degerlendirmede bulunabilirim. Ayrica yarisma olursa yarismanin birincisine benden 50.000 CTL

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Güzel fikir hocam ben pek beceremem ama degerlendirmede bulunabilirim. Ayrica yarisma olursa yarismanin birincisine benden 50.000 CTL
Klasik ödüllendirme sisteminin yanında sponsor ödülleri de var demekki :) Ama hocam en az 10 kişinin katılımı gerekir yoksa 1 kişi katılınca 1. de belli demektir :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
10 kişilik katılım olur mu ki??

bence 10 kişilik bi katılım olmaz ama bu işler belli olmaz olada bilir;)
Sonuç itibari ile sadece bir öneri. Olmayabilir de zaten ben katılım olup olmayacağını test etmek için konu açtım. Muhtemelen yatacak bu proje.

Eğer farklı ve katılımın daha fazla olacağını düşündüğünüz önerileriniz varsa fikirlere açığız.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Tek başına katılırsan ve güzel bir çalışma ortaya çıkarırsan yayınlarız bir kaç gün seninkini neden olmasın :)