• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Line Grubu

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Cep telefonlarında kullanılan ve numara vermeden iletişim kurulabilen bir yazılım olduğunu öğrendim. programın adı Line...

@r0se arkadaşımız bu pprogram aracılığıyla forum için bir grup kurulmasının forumdaki arkadaşlar açısından daha güzel olacağını düşünmekte. Tabi katılım için yine 10 gün ve 200 mesaj şartımız devam edecek.

Fikirlerinizi almak istiyoruz. Ankette oy kullanmak yanında fikirlerinizi de belirtirseniz seviniriz. :)

Katılımcılar forumdaki nicklerini kullanacaklar. :D

Çözüm
Arkadaşlar gün içersinde hepimizin elinde telefonlar. Forum içersinde pek etkileşeme geçemediğimiz için böyle birşey düşündüm. Resim, müzik , sevinçler, üzüntüler, forum içi aktivitelerin duyrulması açısından güzel bir yöntem olacağını düşünüyorum. Tabi sizlerinde isteğiyle olabilcek bişey bu.
Telefon numarasıyla kayıt olunulan bir uygulama falan fakat ID sayesinde numaranız gözükmeden sadece kullanıcı adınızla görünebileceğiniz bir sohbet olacak.

r0se

Forum Onuru
Özel üye
Arkadaşlar gün içersinde hepimizin elinde telefonlar. Forum içersinde pek etkileşeme geçemediğimiz için böyle birşey düşündüm. Resim, müzik , sevinçler, üzüntüler, forum içi aktivitelerin duyrulması açısından güzel bir yöntem olacağını düşünüyorum. Tabi sizlerinde isteğiyle olabilcek bişey bu.
Telefon numarasıyla kayıt olunulan bir uygulama falan fakat ID sayesinde numaranız gözükmeden sadece kullanıcı adınızla görünebileceğiniz bir sohbet olacak.

Çözüm