Trabzonspor lige 4x4'lük dönüş

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
Trabzon'dan lige 4x4'lük dönüş

Trabzonspor, Turkcell Süper Lig'in 9. haftasında deplasmanda İstanbul Büyükşehir Belediyespor'u 4-0 mağlup ederek, maç fazlasıyla liderliğe yükseldi.

Trabzonspor bir döndü pir döndü: 0-4

Trabzonspor'u iki hafta aradan sonra galibiyeti taşıyan goller, karşılaşmanın 36. dakikasında Tayfun Cora, 75. dakikasında Selçuk İnan, 83. dakikada penaltıdan Ibrahima Yattara ve 88. dakikada Gökhan Ünal'dan geldi. İstanbul Büyükşehir Belediyespor'da İbrahim Akın'ın kaçırdığı net gol pozisyonları maçın kaderini direkt olarak etkiledi!

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Oaly budur. İnş bu yıl İstanbul takımlarından farklı bir takım şampiyon olur. Sanki gelenekmiş gibi İstanbul takımlarının şampiyonluğu. Anadalu'da oyuncuda bırakmıyorlar biraz göz batanı bastırıp parayı alıyorlar.

Sırf bu yüzden zaten bu takımlardan hiç birini desteklemiyorum.

KıRMıZı

TeK BaşıNa CUMHURİYET
V.I.P
ben de Galatasaray lıyım ama hep aynı takımların şampiyon olması yanlış geliyor...öyle olmalı ki yeri gelince dibe bile vurmalı takım...özellikle anadolu takımlarının başarısı beni daha çok mutlu ediyor...hele yabancı olmayan hep Türklerden oluşan bir takımın başarılı olması beni daha çok gururlandırıyor...