• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

LG TV Uygulama Mağazası Sorunu

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
LG TV Uygulama Mağazası Sorunu Çözümü 2020

Merhaba arkadaşlar,
Lg55um7100 plb tv kullanıyorum. Lg TV uygulama mağazası sorunuyla karşılaştım.Yaptığım araştırmalarda bir çok Lg tv müşterisi bu sorunu yaşamış. Türk Telekom internet müşterisiyim internet bağlantı profilini standart yaparsanız tüm sorunlar çözülecektir. Bu konu ile yaklaşık 5-6 saat uğraştım Lg uygulama mağazası ve güncellemeler çalışmadığı gibi telefondan yutubeyide tv ye aktarmıyordu. Mevcut internet profilimi standart profile geçirince tüm sorunlar çözüldü.
Benim yaşadığım problemi sizde yaşamayın hadi kolay gelsin.

Son düzenleme:

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Bir önceki televizyonun 55 inc bir LG tv idi hiç sorun yaşamadım, film izlerim diye 65 inc bir Samsung aldım ama sanırım en çok 2 film izlemişimdir. :D. Sanırım sizin kullandığınız daha yeni bir model. Aynı sorunu yaşayan birçok kişinin problemi böylece çözülecektir. Paylaşım için teşekkürler.

KaderKatibi

Dürüstlük insanın kartvizitidir, Matbaada basılmaz
Özel üye
Bir önceki televizyonun 55 inc bir LG tv idi hiç sorun yaşamadım, film izlerim diye 65 inc bir Samsung aldım ama sanırım en çok 2 film izlemişimdir. :D. Sanırım sizin kullandığınız daha yeni bir model. Aynı sorunu yaşayan birçok kişinin problemi böylece çözülecektir. Paylaşım için teşekkürler.
Lg vebos serisi. Tv yi almadan önce bayağı araştırdım? en son samsung ve Lg arasında kaldım lg de karar verdim. Eski tvim bekoydu artık beni değiş yoksa elinde kalırım diyordu? mecburen değiştim.

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Zaman ve teknoloji ihtiyaçları şekillendiriyor hocam. Güle güle kullanınız. :) LG'nin geliştirdiği webos oldukça güzel bir yazılım ve işlevsel olduğunu biliyorum ama kullanmak kısmet olmadı.