Trabzonspor Leke sürmedik!

BeReNN

Alyam?
Özel üye
Trabzonspor Asbaşkanı Nevzat Şakar, camiaya seslendi, "Yüzünüzü kızartacak eylemde bulunmadık"
662495_detay.jpg

Bordo-Mavili takımın mevcut yönetimi, kulübün kurucuları, eski başkan ve yöneticilerle iftar yemeğinde buluştu. Keyfli geçen gecede gündem Türkiye'yi etkisi altına alan şike konusuydu.

Asbaşkan Nevzat Şakar yaşanan bu süreçte Trabzonspor'un adına leke sürecek hiçbir davranışın içine girmediklerini belirterek “Yüzünüzü kızartacak ve şüphe duymanıza yol açacak en ufak bir eylemde bulunmadık” ifadelerini kullandı, Şakar'ın bu konuşması ise yemekte bulunanlar tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı.

Trabzonspor'un her zaman birlik olarak zor günleri aştığına da işaret eden Şakar “Trabzonspor Kulübü, eski-yeni yöneticisi, teknik heyeti, futbolcusu, taraftarı, sivil toplum örgütleriyle bir bütündür. Bugüne kadar elde ettiği büyük başarıları bu birlik ortamıyla sağlamıştır. Şimdi yine Trabzonspor etrafında kenetlenme günüdür. Sorumluluk taşıyan herkes de bu kenetlenmenin içerisinde yer almalıdır” dedi. Yemeğe katılan tüm eski yöneticiler, TFF ile yaşanan gerginlik sürecinde takımın tamamen arkasında olduklarını söyleyerek “Tam güç arkanızdayız” mesajı verdi.
 
Top