• Merhaba Ziyaretçi.
    "Yapay Zeka Objektif " Fotoğraf Yarışması başladı. İlgili konuya  BURADAN  ulaşabilirsiniz. Sizi de bu yarışmada görmek isteriz...

Kylie Minogue 20 yaş küçük sevgilisiyle evleniyor

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Pop müziğin dünyaca ünlü ismi Kylie Minogue, meme kanseriyle mücadele ettiği zor günleri geride bıraktı.

NİŞANLISI 20 YAŞ KÜÇÜK
Avustralyalı şarkıcı ve söz yazarı, kendisinden 20 yaş küçük nişanlısı, 28 yaşındaki İngiliz oyuncu Joshua Sasse ile evleneceğini açıkladı.

AŞKIN YAŞI OLMAZ
Aralarındaki yaş farkının aşklarına engel oluşturmadığını söyleyen Joshua Sesse, "Aşkın yaşı olmaz. Benden daha olgun bir kadına aşığım" dedi.

"KYLIE DEYİNCE AKLIMA GELENLER..."
Sasse, "Kylie bana her gün yaşadığımı hissettiriyor. Sihir, heyecan, eğlence ve seks… Kylie deyince aklıma gelenler bunlar" şeklinde konuştu.

ŞEYTANIN BACAĞINI KIRDI
Aşkta bugüne kadar aradığını bulamayan Minogue, Sasse ile yaklaşık bir yıldır birlikte.

dderya

kOkOşŞ
V.I.P
Kadının yüzünde biraz estetik var gibi ama olsun :D bırakın 48i, 38 yaşında ne estetiksizler görüyoruz bu güzel kadının yarısı kadar değiller...

kAşİf

Düşünmek lazım..
Özel üye
estetiği nereden anladın sen:) demekki ben bu kadınla karşılaşsam kendini bana estetiksiz olarak yutturabilirdi..:) işi uyandım ama artık..:D