Kütüphane programı

Birşey sormak istiyorum. Bu program tamamen size mi ait. Bizim öğretmenimiz kendisi yaptığını idda ediyor ve hata sizin programınızı değiştirerek gösterdim. B benim programım değil mi dedi 30 verdi xD galiba düşük gelecek görsel programlama notum :( :)

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
By-Hawk, hocan hakikaten ayıp etmiş, hocanın kodlarının elimde olması mümkün değil bunu biliyor olmalı eğer mümkünse gelsin siteye kendisin bu terbiyesizliği neden yaptığını sorabilirim. Kusura bakma ağır konuştum ama densizliğin böylesini bir öğretmene yakıştıramadım. Benim bilgisayarına sızıp kodları aldığımı mı söylüyor :)

Bu program yaklaşık 4 yıldır piyasada ve 400 binden fazla download sayısı var birçok download sitesin de yayınlanıyor kodlar tamamen bana aittir.

Projeyi bize verirken size önceden yaptığım bir programı göstereyim dedi ve bana gönderdiğiniz programı kaynak kodsuz gösterdi kontol ederken ise bu benim projeme benziyor dedi. Kaynak kodlarını biryerde paylaştınız mı hiç

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
By-Hawk o sitede programı görmedim ama lütfen uzatmayalım bu işi, yukarıdaki mesajımda söyleyeceklerimi söyledim. Ayrıca programdaki hakkında bölümüne bakman yeterli hangi siteye ait olduğu kime ait olduğu zaten yazıyor. Sen biraz anlıyor olman gerek bu işten, daha hiç kod yazmamış biri gibi neden konuşuyosun anlamıyorum.

O siteye baktım ama programı göremedim, hatta kütüphane programı ile ilgili bir detay da göremedim. Acaba senin bir fikrin miydi bu diye aklımdan geçirmiyor da değilim.

Google da arat ve bir tanesini indirip bak "Hakkında" bölümüne...

YoRuMSuZ

Biz işimize bakalım...
Projeyi bize verirken size önceden yaptığım bir programı göstereyim dedi ve bana gönderdiğiniz programı kaynak kodsuz gösterdi kontol ederken ise bu benim projeme benziyor dedi. Kaynak kodlarını biryerde paylaştınız mı hiç

Benim projeme benziyor diye bir ifade mi var programcılıkta ??? Ayrıca şu site ismini editliyorum. Program kaynak kodları hiçbir yerde paylaşılmadı.

By-Hawk o sitede programı görmedim ama lütfen uzatmayalım bu işi, yukarıdaki mesajımda söyleyeceklerimi söyledim. Ayrıca programdaki hakkında bölümüne bakman yeterli hangi siteye ait olduğu kime ait olduğu zaten yazıyor. Sen biraz anlıyor olman gerek bu işten, daha hiç kod yazmamış biri gibi neden konuşuyosun anlamıyorum.

O siteye baktım ama programı göremedim, hatta kütüphane programı ile ilgili bir detay da göremedim. Acaba senin bir fikrin miydi bu diye aklımdan geçirmiyor da değilim.

Google da arat ve bir tanesini indirip bak "Hakkında" bölümüne...

Acaba senin bir fikrin miydi derken neyi kaasettiniz anlmadım :)